Iyi Pizza Güzel Pizza APK Hile 4.8.5 (undefined)

Gilberto Terry -

İyi Pizza Güzel Pizza APK Oyunu İçerisinde Farklı Kişiliğe Sahip Müşterilere Pizza Satışı Yapın! İyi Pizza Güzel Pizza APK Para Ve Altın Hilesi Kullanabilirsiniz!

Iyi Pizza Güzel Pizza APK Hile 4.8.5

Genel bakış Iyi Pizza Güzel Pizza

İsim Iyi Pizza Güzel Pizza
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.8.5
Boyut 115.09 Mb
MOD undefined
Kategori Gündelik
Geliştirici TapBlaze
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tapblaze.pizzabusiness
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Plumbob Game İyi Pizza Güzel Pizza Nedir?

Pizza siparişi alan ve pizza hazırlayan bir restoran sahibi olarak müşterilerinize satış yapmaya başlamak ister misiniz? Satışlarınızı artırmak için dükkanınıza yenilikler getirebilir, diğer satıcılarla rekabet içerisine girebilirsiniz.

Dükkanınız içerisindeki dizaynı değiştirebilir, farklı pizzalar üretmek için aşçılık yeteneğinizi geliştirebilir, daha çok satış yapmak için müşterilerle iletişim kurabilirsiniz.

+80 farklı karaktere pizza satışı yapabilirsiniz. İyi Pizza Güzel Pizza APK Para Hilesi kullanarak oyun içerisinde oldukça hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

İyi Pizza Güzel Pizza APK Hile Full İndir ile oyunu sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. İyi Pizza Güzel Pizza Oyunu Oyna ve hile avantajlarını kaçırma!

İyi Pizza Güzel Pizza APK Hile oyunu, “TapBlaze” isimli geliştirici tarafından Türkçe arayüz ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların oynayabileceği bir yapısı bulunmaktadır.

İndir Iyi Pizza Güzel Pizza [115.09 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş