FarmVille 2 APK Hileli 22.6.9341 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farmville 2 Hileli Eklentileri Aracılığı İle Sınırsız Kullanımların Kilidini Açabilirsiniz! Farmville 2 Hileleri İle İstediğiniz Kadar Anahtar Ve Para Kullanın!

FarmVille 2 APK Hileli 22.6.9341

Genel bakış FarmVille 2

İsim FarmVille 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 22.6.9341
Boyut 179.46 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Zynga
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zynga.FarmVille2CountryEscape
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Nedir?

Kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir çiftçilik yapma simülasyonu oyunudur. Çifliğinizi geliştirerek hayvanlara sahip olmak, ürün ekip yetiştirmek ve satmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Serinin 2. oyunu olan Farmville 2 Hilesi oyunu, “Zynga” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak oyunu oynamanız mümkündür.

Advertisement

Çiftliğiniz içerisinde düzenlemeler yapabilir ve çiftliğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kooperatif kurabilir, diğer oyuncuların kurduğu kooperatiflere katılabilir ve yardımlaşabilirsiniz. Diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz.

Farmville 2 Hileli APK İndir Son Sürüm 2022 oyunun sitemizden indirebilirsiniz. Farmville 2 Köy Kaçamağı Hileli deneyiminin avantajlarını tecrübe ederek, sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz.

Farmville 2 APK oyununda tavuk, civciv, köpek, inek, tavşan, koyun gibi hayvanlarla birlikte çiftçi olma deneyimini yaşayabilirsiniz. 3 boyutlu olarak geliştirilen çiftçilik oyununda eğlenceli vakit geçirmek ister misiniz?

İndir FarmVille 2 [179.46 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş