FarmVille 2 APK Hile 20.4.7852 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farmville 2 Hile Eklentileri Aracılığı İle Sınırsız Kullanımların Kilidini Açabilirsiniz! Farmville 2 Hileleri İle İstediğiniz Kadar Anahtar Ve Para Kullanın!

FarmVille 2 APK Hile 20.4.7852

Genel bakış FarmVille 2

İsim FarmVille 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 20.4.7852
Boyut 150.94 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Zynga
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zynga.FarmVille2CountryEscape
MOD Özellikleri +
  • Ücretsiz alışveriş

Malzeme eksikliğini elde etmenin anahtarı 0'dır ve öğreticiyi tamamladıktan sonra yel değirmenine tıklayarak görebilirsiniz;

Not: Oyun takılı kalırsa, denemek için lütfen oyunu yeniden başlatın.

Tanımlama

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Nedir?

Kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir çiftçilik yapma simülasyonu oyunudur. Çifliğinizi geliştirerek hayvanlara sahip olmak, ürün ekip yetiştirmek ve satmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Serinin 2. oyunu olan Farmville 2 Hilesi oyunu, “Zynga” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak oyunu oynamanız mümkündür.

Çiftliğiniz içerisinde düzenlemeler yapabilir ve çiftliğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kooperatif kurabilir, diğer oyuncuların kurduğu kooperatiflere katılabilir ve yardımlaşabilirsiniz. Diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz.

Farmville 2 Hile APK İndir Son Sürüm 2022 oyunun sitemizden indirebilirsiniz. Farmville 2 Köy Kaçamağı Hile deneyiminin avantajlarını tecrübe ederek, sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz.

Farmville 2 APK oyununda tavuk, civciv, köpek, inek, tavşan, koyun gibi hayvanlarla birlikte çiftçi olma deneyimini yaşayabilirsiniz. 3 boyutlu olarak geliştirilen çiftçilik oyununda eğlenceli vakit geçirmek ister misiniz?

İndir FarmVille 2 [150.94 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş