Hay Day Hileli APK 1.62.180 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Hay Day Hileli Kullanarak Mobil Oyunu Daha Keyifli Bir Hale Getir! Hayday Hilesi İle Birlikte Avantajları Kaçırma! Sınırsız Para Ve Elmas İle Çiftliğini Geliştir!

Hay Day  Hileli APK 1.62.180

Genel bakış Hay Day

İsim Hay Day
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.62.180
Boyut 454.78 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.hayday
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hay Day Nedir? 

Çiftçilik yapmak ister misiniz? Hay Day oyunu ile profesyonel bir çiftçi olma yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz! Tarlanızı ekebilir, hayvan sahibi olabilir, ticaret yapabilirsiniz.
“Supercell” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulan oyun, “Günlük Oyunlar” kategorisinde yer almaktadır. Çiftçilik simülasyonunu detaylı olarak deneyimlemeniz için geliştirilmiştir.

Tarlanıza ürün ekip, hasat zamanında ürünlerinizi toplayabilirsiniz. Topladığınız mahsülleri satabilir, ticaret yapabilir ve tarlanızı geliştirebilirsiniz. Hay Day APK İndir ve keyifli çiftlik oyununa katıl!

Advertisement

Domuz, at, tavuk, eşek ve inek gibi hayvanları yetiştirebilirsiniz. Hay Day Indır ile oyunu sitemizden indirebilir ve sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Hay Day Elmas Hilesi kullanarak hızla gelişebilirsiniz.

Oyun içerisinde geliştikçe yeni özellikler açılmaktadır. Balık tutmak için su kenarına gidebilir, arkadaşlarınıza destek olarak oyunu oynayabilirsiniz. Mahalle isimli topluluklara katılarak diğer oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz.

Hayday Hileli APK oyununda kısa zamanda gelişmek için sınırsız altın ve elmas kullanabilirsiniz. Çiftçilik deneyimine akıllı cihazınızdan katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İndir Hay Day [454.78 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş