Gardenscapes Hile APK 6.3.0 (Para ücretsiz)

Gilberto Terry -

Gardenscapes Hile Kullanarak Mini Oyunları Oynayabilir, Bahçenize Tadilat Yapabilirsiniz. Gardenscapes Hileleri İle Sınırsız Paraya Sahip Olabilirsiniz.

Gardenscapes  Hile APK 6.3.0

Genel bakış Gardenscapes

İsim Gardenscapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.3.0
Boyut 141.28 Mb
MOD Para ücretsiz
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.gardenscapes
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para (harcandıkça artar)
  • Sınırsız yıldız
Tanımlama

Gardenscapes Nedir?

Evinizin bahçesini güzelleştirmek ister misiniz? Bu işlem için birçok mini oyuna katılabilir ve zorlu bulmacalar ile karşılaşabilirsiniz. Gardenscapes APK oyununda “Austin” isimli yardımcınız ile görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

“Playrix” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen mobil oyun, PEGI 3 sertifikası ile birlikte sunulmuştur. Sertifika, 3 yaş ve üzeri oyuncuların oyunu oynayabileceğini ifade etmektedir.

“Gündelik Oyunlar” kategorisinde bulunan mobil oyun, içerisinde mini oyunları bulundurmaktadır. Mini oyunlar bahçenize tadilat yapmanız için tamamlamanız gereken oyunlardır.

Mini oyunları hızla tamamlamak için yıldıza ihtiyacınız bulunmaktadır. Görevlerinizi tamamlayarak yıldız kazanabileceğiniz gibi, Gardenscapes Hile 2021 ile de yıldızlara sahip olabilirsiniz.

Gardenscapes Hile Nasıl Yapılır diyorsanız, oyunun hileli mod versiyonunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun sırasında iletişime geçebileceğiniz +10 oyun karakteri bulunmaktadır. Gardenscapes Hile APK oyunu içerisindeki sosyal ağa katılabilir, yeni çıkan haberleri bu ağ aracılığı ile takip edebilirsiniz.

İndir Gardenscapes [141.28 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş