Gardenscapes Hileli APK 7.9.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Gardenscapes HileliKullanarak Mini Oyunları Oynayabilir, Bahçenize Tadilat Yapabilirsiniz. Gardenscapes Hileleri İle Sınırsız Paraya Sahip Olabilirsiniz.

Gardenscapes  Hileli APK 7.9.0

Genel bakış Gardenscapes

İsim Gardenscapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.9.0
Boyut 208.55 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.gardenscapes
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Gardenscapes Nedir?

Evinizin bahçesini güzelleştirmek ister misiniz? Bu işlem için birçok mini oyuna katılabilir ve zorlu bulmacalar ile karşılaşabilirsiniz. Gardenscapes APK oyununda “Austin” isimli yardımcınız ile görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

“Playrix” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen mobil oyun, PEGI 3 sertifikası ile birlikte sunulmuştur. Sertifika, 3 yaş ve üzeri oyuncuların oyunu oynayabileceğini ifade etmektedir.

Advertisement

“Gündelik Oyunlar” kategorisinde bulunan mobil oyun, içerisinde mini oyunları bulundurmaktadır. Mini oyunlar bahçenize tadilat yapmanız için tamamlamanız gereken oyunlardır.

Mini oyunları hızla tamamlamak için yıldıza ihtiyacınız bulunmaktadır. Görevlerinizi tamamlayarak yıldız kazanabileceğiniz gibi, Gardenscapes Hileli 2022 ile de yıldızlara sahip olabilirsiniz.

Gardenscapes Hileli Nasıl Yapılır diyorsanız, oyunun hileli versiyonunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun sırasında iletişime geçebileceğiniz +10 oyun karakteri bulunmaktadır. Gardenscapes Hileli APK oyunu içerisindeki sosyal ağa katılabilir, yeni çıkan haberleri bu ağ aracılığı ile takip edebilirsiniz.

İndir Gardenscapes [208.55 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş