My Cafe Hile APK 2022.5.1.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Kafem — Restoran Oyunu Hileleri İle Birlikte Kafenize Daha Çok Müşteri Çekebilir, Satışlarınızı Artırabilirsiniz! My Cafe Hilesi Kullanarak İstediğiniz Dizaynı Yapabilirsiniz!

My Cafe  Hile APK 2022.5.1.2

Genel bakış My Cafe

İsim My Cafe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2022.5.1.2
Boyut 80.69 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Melsoft Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.melesta.coffeeshop
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Kafem — Restoran Oyunu Nedir?

İşletmeci rolünü üstlenerek restoran ya da kafe açmanız ve detaylı olarak dükkanınızı dizayn etmeniz üzerine kurulu olan mobil bir hile simülasyon oyunudur.

“Melsoft Games Ltd” isimli geliştirici tarafından geliştirilen My Cafe APK 2022 oyunu, “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir. Tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

My Cafe APK oyunu boş bir dükkana sahip olarak başlamaktadır. Dükkanınızı kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Masa, sandalye, tezgah, duvar süsleri, satacağınız ürünler ve daha fazlası tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

My Cafe Hile APK ile birlikte hile kullanabilirsiniz. Hile eklentisi oyun içerisinde sınırsız para ve geliştirmeleri kullanmanıza olanak tanımaktadır.

My Cafe Hile oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dükkanınızı hızla geliştirerek daha çok müşteri çekebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun deneyimi sizi bekliyor!

İndir My Cafe [80.69 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş