My Cafe Hileli APK 2024.4.1.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Kafem — Restoran Oyunu Hileleri İle Birlikte Kafenize Daha Çok Müşteri Çekebilir, Satışlarınızı Artırabilirsiniz! My Cafe Hilesi Kullanarak İstediğiniz Dizaynı Yapabilirsiniz!

My Cafe  Hileli APK 2024.4.1.0

Genel bakış My Cafe

İsim My Cafe
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2024.4.1.0
Boyut 554.85 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Melsoft Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.melesta.coffeeshop
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Kafem — Restoran Oyunu Nedir?

İşletmeci rolünü üstlenerek restoran ya da kafe açmanız ve detaylı olarak dükkanınızı dizayn etmeniz üzerine kurulu olan mobil bir hileli simülasyon oyunudur.

“Melsoft Games Ltd” isimli geliştirici tarafından geliştirilen My Cafe APK 2022 oyunu, “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir. Tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Advertisement

My Cafe APK oyunu boş bir dükkana sahip olarak başlamaktadır. Dükkanınızı kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Masa, sandalye, tezgah, duvar süsleri, satacağınız ürünler ve daha fazlası tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

My Cafe Hileli APK ile birlikte hileli kullanabilirsiniz. Hileli eklentisi oyun içerisinde sınırsız para ve geliştirmeleri kullanmanıza olanak tanımaktadır.

My Cafe Hileli oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dükkanınızı hızla geliştirerek daha çok müşteri çekebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun deneyimi sizi bekliyor!

İndir My Cafe [554.85 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş