Family Island Hile APK 2022198.1.21236 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Family İsland — Çiftlik oyunu APK Hile Oyununda Issız Bir Adada Ailen İçin Yaşam Alanı Oluşturmaya Çalış! Family Island APK İle Birlikte Çiftliğini Kurabilir, Evini Geliştirebilirsin!

Family Island  Hile APK 2022198.1.21236

Genel bakış Family Island

İsim Family Island
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2022198.1.21236
Boyut 67.75 Mb
MOD Sınırsız elmas
Kategori Gündelik
Geliştirici Melsoft Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Family Island — Çiftlik Oyunu Nedir?

Oyunun hikayesinde volkanik bir patlama sonucunda yaşam alanlarını kaybeden bir ailenin, yeni bir yaşam alanı oluşturması ve hayatlarını idame etmek için temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışması konu edilmektedir.

Etrafınızdaki adaları keşfederek çeşitli kaynakları toplamalı ve topladığınız kaynakları akılcı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Örneğin taş, odun, hile ve sopa kullanarak ev inşa edebilirsiniz.

Family İsland Enerji Hilesi 2022 ile istediğiniz kadar hileli enerji kullanabilirsiniz. Family İsland Enerji Hilesi size hızlı gelişmeniz ve ilerlemeniz için avantaj tanımaktadır.

Hayatınızı kolaylaştıracak aletleri hile ile yapabilir, diğer oyuncularla takas yapabilirsiniz. Kendi çiftliğinizi kurabilir, ekin ekebilir ve ekinlerinizi toplayabilirsiniz. Kendi zevkinize göre dekorasyon yapabilirsiniz.

Mobil oyun, “Melsoft Games Ltd” tarafından geliştirilmiştir ve “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir. Family İsland Hile oyununda görevlerinizi yerine getirebilir, Bruce ve ailesini yakından tanıyabilirsiniz.

İndir Family Island [67.75 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş