Family Island Hileli APK 2024154.0.50676 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Family İsland — Çiftlik oyunu APK Hileli Oyununda Issız Bir Adada Ailen İçin Yaşam Alanı Oluşturmaya Çalış! Family Island APK İle Birlikte Çiftliğini Kurabilir, Evini Geliştirebilirsin!

Family Island  Hileli APK 2024154.0.50676

Genel bakış Family Island

İsim Family Island
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2024154.0.50676
Boyut 646.14 Mb
Hileli Sınırsız elmas
Kategori Gündelik
Geliştirici Melsoft Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Family Island — Çiftlik Oyunu Nedir?

Oyunun hikayesinde volkanik bir patlama sonucunda yaşam alanlarını kaybeden bir ailenin, yeni bir yaşam alanı oluşturması ve hayatlarını idame etmek için temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışması konu edilmektedir.

Etrafınızdaki adaları keşfederek çeşitli kaynakları toplamalı ve topladığınız kaynakları akılcı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Örneğin taş, odun, hileli ve sopa kullanarak ev inşa edebilirsiniz.

Advertisement

Family İsland Enerji Hilesi 2022 ile istediğiniz kadar hileli enerji kullanabilirsiniz. Family İsland Enerji Hilesi size hızlı gelişmeniz ve ilerlemeniz için avantaj tanımaktadır.

Hayatınızı kolaylaştıracak aletleri hileli ile yapabilir, diğer oyuncularla takas yapabilirsiniz. Kendi çiftliğinizi kurabilir, ekin ekebilir ve ekinlerinizi toplayabilirsiniz. Kendi zevkinize göre dekorasyon yapabilirsiniz.

Mobil oyun, “Melsoft Games Ltd” tarafından geliştirilmiştir ve “Gündelik Oyunlar” isimli kategoride listelenmektedir. Family İsland Hileli oyununda görevlerinizi yerine getirebilir, Bruce ve ailesini yakından tanıyabilirsiniz.

İndir Family Island [646.14 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş