Candy Crush Saga Hileli APK 1.278.1.1 (Sınırsız herşey)

Gilberto Terry -

Candy Crush Saga Hileli Oyunuyla Sınırsız Paraya Sahip Olabilirsiniz! Candy Crush Saga Hilesi İle Birlikte Özel Yetenekleri İstediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz!

Candy Crush Saga  Hileli APK 1.278.1.1

Genel bakış Candy Crush Saga

İsim Candy Crush Saga
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.278.1.1
Boyut 94.24 Mb
Hileli Sınırsız herşey
Kategori Gündelik
Geliştirici King
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.king.candycrushsaga
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Candy Crush Saga Nedir?

Akıllı cihazınızdan renkli şekerleri eşleştirirmek amacıyla oynayabileceğiniz bir gündelik oyundur. “King” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Candy Crush Saga Hilesi APK oyununda, ekranda bulunan şekerleri sağa - sola, yukarı - aşağıya hareket ettirebilirsiniz. Oyunun amacı oldukça basittir. Aynı renge sahip 3 şekeri yan yana getirdiğinizde, şekerler patlayarak yok olmaktadır.

Ayrıca Candy Crush Saga APK oyunu içerisinde çeşitli süper özellikleri kullanabilirsiniz. Örneğin şekerlerin üzerine şimşek göndererek onları patlatabilir, bir sırada bulunan tüm şekerleri anında yok edebilirsiniz.

Advertisement

Oyun içerisinde farklı seviyeler bulunmaktadır. Bazen hamle sayınız kısıtlanmakta, bazen de zamana karşı oynamanız gerekmektedir. Seviyelerde ilerledikçe oyun daha çok zorlaşmakta ve keyifli bir hale gelmektedir.

Candy Crush Saga İndir APK ile oyunu indirebilir, Android cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz bulmaca oyununa başlayabilirsiniz.

Candy Crush Saga Hilesi (Herşey Sınırsız) ile sınırsız oyun modu özelliklerinden faydalanabilir, zorlu seviyeleri daha kolay bir hale getirerek oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Candy Crush Saga Hileli APK oyununda binlerce farklı seviyedeki eğlenceli bölümleri geçmeye hazır mısınız?

İndir Candy Crush Saga [94.24 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş