Dig Deep APK Hileli 10.9.1.4 (Para hilesi)

Gilberto Terry -

Dig Deep APK Hileli Oyunuyla Birbirinden Heyecanlı Maceralara Hazır Olun! Dig Deep APK Download Bağlantısıyla Siz De Korkusuz Bir Madenciye Dönüşebilirsiniz!

Dig Deep APK Hileli 10.9.1.4

Genel bakış Dig Deep

İsim Dig Deep
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 10.9.1.4
Boyut 147.36 Mb
Hileli Para hilesi
Kategori Gündelik
Geliştirici CrazyLabs LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dig.deep
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dig Deep APK Pro Nedir?

“CrazyLabs LTD” tarafından geliştirilen Dig Deep APK Beta mobil hileli oyunu, size verilen kürekle yüzlerce katmanı adeta uzman madenciler gibi kazacağınız bir mobil maden oyunudur.

Her yaştan oyuncuya uygun tasarlanmış Dig Deep APK Builder oyununda temel amaç, dünyanın merkezine doğru en derin çukurları kazmaktır. Bu süreçte bulduğunuz altın madeniyle işçi satın alabilir ve dünyanın merkezine daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Kazanılan bu değerli madenlerle sadece işçi satın almak zorunda değilsiniz. Dig Deep APK Emulator Premium oyununda aynı zamanda elmas madeni de bulmak mümkündür.

Bulduğunuz elmaslarla hayvan dostlar satın alabilir, yanınızda sevimli yol arkadaşları bulundurabilirsiniz. Ayrıca, keyifle oynayacağınız Dig Deep APK Bilgisayar uyumlu da olduğundan her cihazdan oynanabilir!

Dünyanın merkezine doğru derinlere indikçe merdiven yerine asansör kullanabilir ve yeni alanlar satın alarak daha çok maden toplayabilirsiniz. Dig Deep APK For PC hileli oyunu, size birçok açıdan gerçek bir madenci deneyimini yaşatacaktır!

Mükemmel grafik özellikleriyle, Dig Deep Apk oyununun bağımlısı olacaksınız! Android ve İOS destekli Dig Deep hileli oyununa sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

İndir Dig Deep [147.36 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş