Homescapes Hile APK 5.7.3 (Sınırsız yıldız ve madeni para)

Gilberto Terry -

Homescapes Hile Oyunu İçerisinde Sınırsız Para Kullanarak Oyunu Tamamlayabilirsiniz! Homescapes Hilesi İle Birlikte Avantajlı Olarak Oyuna Başlayabilirsiniz!

Homescapes  Hile APK 5.7.3

Genel bakış Homescapes

İsim Homescapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.7.3
Boyut 121.88 Mb
MOD Sınırsız yıldız ve madeni para
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.homescapes
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız Yıldız (harcandığında azalmaz)
Tanımlama

Homescapes Nedir?

“Austin” isimli karakter ile birlikte restorasyon, tadilat ve yenileme yaparak sahibi olduğunuz konağı geliştirme amacıyla oynayabileceğiniz mobil bir gündelik oyundur.

Oyun içerisinde mini oyunlar bulunmaktadır. Oyun içerisinde ilerlemek için bulmaca tarzında sunulan mini oyunları tamamlamanız gerekmektedir.

Homescapes Hile APK oyunu Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Homescapes Hile APK Türkçe yaması ile birlikte sınırsız para kullanmanızı sağlamaktadır.

Çözemediğiniz zorlu bulmacaları hızla tamamlamak için Homescapes APK Yıldız Hilesi kullanabilirsiniz. Hileli bir oyun deneyimini tecrübe ederek, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Konağınızı geliştirirken karşılaşacağınız çeşitli sürprizler bulunmaktadır. Bölümler içerisinde ilerledikçe konağınızı istediğiniz bir tarzda dizayn edebilirsiniz.

Homescapes APK oyunu “Playrix” tarafından geliştirilmiştir. Hile eklentisi ile birlikte eşsiz bir oyun deneyimi kullanıcılara sunulmaktadır. Hayalinizdeki evi dizayn etmeye hazır mısınız?

İndir Homescapes [121.88 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş