Homescapes Hileli APK 7.1.1 (Sınırsız yıldız ve madeni para)

Gilberto Terry -

Homescapes Hileli Oyunu İçerisinde Sınırsız Para Kullanarak Oyunu Tamamlayabilirsiniz! Homescapes Hilesi İle Birlikte Avantajlı Olarak Oyuna Başlayabilirsiniz!

Homescapes  Hileli APK 7.1.1

Genel bakış Homescapes

İsim Homescapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.1.1
Boyut 138.84 Mb
Hileli Sınırsız yıldız ve madeni para
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.homescapes
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Homescapes Nedir?

“Austin” isimli karakter ile birlikte restorasyon, tadilat ve yenileme yaparak sahibi olduğunuz konağı geliştirme amacıyla oynayabileceğiniz mobil bir gündelik oyundur.

Oyun içerisinde mini oyunlar bulunmaktadır. Oyun içerisinde ilerlemek için bulmaca tarzında sunulan mini oyunları tamamlamanız gerekmektedir.

Homescapes Hileli APK oyunu Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Homescapes Hileli APK Türkçe yaması ile birlikte sınırsız para kullanmanızı sağlamaktadır.

Advertisement

Çözemediğiniz zorlu bulmacaları hızla tamamlamak için Homescapes APK Yıldız Hilesi kullanabilirsiniz. Hileli bir oyun deneyimini tecrübe ederek, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Konağınızı geliştirirken karşılaşacağınız çeşitli sürprizler bulunmaktadır. Bölümler içerisinde ilerledikçe konağınızı istediğiniz bir tarzda dizayn edebilirsiniz.

Homescapes APK oyunu “Playrix” tarafından geliştirilmiştir. Hileli eklentisi ile birlikte eşsiz bir oyun deneyimi kullanıcılara sunulmaktadır. Hayalinizdeki evi dizayn etmeye hazır mısınız?

İndir Homescapes [138.84 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş