Torque Drift APK Hileli 2.23.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Torque Drift, oyuncuların farklı pistlerde ve modlarda drift becerilerini sergileyebilecekleri bir yarış oyunudur. Her mod, sürüklenme etrafında döner ve oyuncuya zorluklar sunar.

Torque Drift APK Hileli 2.23.0

Genel bakış Torque Drift

İsim Torque Drift
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2.23.0
Boyut 90.17 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Grease Monkey Games Pty Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki leagueofmonkeys.torquedrift
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Aynı zamanda birçok seviye boyunca becerilerinizi artıracak ve destek özellikleri ile kafa karışıklığını önleyeceksiniz. Böylece oyundaki hedefleri fethetmek ve birçok harika arabaya ulaşmak için bir yolculuğunuz olacak.

Drift özelliği ile yollarda süzülün

Torque Drift'te oyuncular benzersiz yarış etapları yaşayacaklar, ancak çok hızlı bir şekilde zirveye çıkarak rakipleri alt etmeye çalışmayacaklar. Spesifik olarak, arabanızı kontrol ederek mümkün olduğunca çok nokta drift yapmaya çalışacaksınız ve sürekli drift yapmak zorunda olduğunuz için uzun bir mesafeyi tamamlamanız uzun zaman alacaktır. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun araba kontrol becerilerini de gerektirir, çünkü doğru bir şekilde sürmek ve sürüklenmek zorundadırlar.

Diğer yarış oyunlarında olduğu gibi arabanın ana bölümlerine ayrılmış butonlar ile arabanızı iki elinizle kontrol edeceksiniz. Elbette drift yapmaya alışmanız biraz zaman alacaktır çünkü hareket halindeki bir arabayı kontrol etmenizi ve sürekli drift yapmanızı gerektirecektir. Ayrıca, çarpışmaları önlemek ve çarpanı artırmak için beyaz veya sarı vurgular elde etmek için çevredeki öğelere dikkat etmeniz gerekir.

Deneyebileceğiniz birçok oyun modu

Torque Drift'te oyuncular, etrafınızda bir pistte sürüklenen birkaç oyun modu bulacak ve tek başınıza veya diğer oyuncularla oynamayı seçebilirsiniz. Tek başınıza bir parkuru tamamlayabilir ve doğru drifti yaparken yüksek puan almaya çalışabilirsiniz. Ayrıca, yol boyunca genellikle size zamanla daha yüksek puan verecek beyaz ve sarı bir nokta vardır.

İlginç olan nokta, bu oyunun oyunculara aracın çevredeki nesnelere göre mesafesinin bir ölçüsünü vermesidir. Oyun sırasında sürüklenme yeteneğini etkilememek için arabanızın direksiyonuna ince ayar yapmak için zamanında ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda bu unsura alıştığınızda arabanızı kolayca kontrol edebilir ve kaçırılmaması gereken havalı drift ekranlarına kavuşabilirsiniz. Belirli bir beceriye ulaştığınızda, lobiler ve çok oyunculu modlar doğru seçeneklerdir.

Bu modlar arasındaki farklardan biri, diğer oyunculara karşı oynayabilmeniz ve onlarla yarışlar ve driftler yoluyla rekabet edebilmenizdir. Moda bağlı olarak, gol atabilecek oyuncuların bir listesi olacaktır. Oyuncular, diğer oyuncuların elde ettiği puanları takip edebilecek. Drift yapıyor olmanız, yol boyunca parlak halkalara dokunmanız için bir koşul sayılabilir.

Beğendiğiniz bir araba koleksiyonu oluşturun

Torque Drift gibi yarış oyunlarında seveceğiniz eğlenceli şey, birçok farklı stilde araba bulmaktır. Etkileyici bir tasarıma sahipler ve görünüşlerini değiştirdiğinizde daha da çekici hale geliyorlar. Aynı zamanda oyuncular, kullandıkları araba veya üzerindeki lastikler gibi eşyaları isteklerine göre seçip değiştirebiliyorlar. Bu nedenle, yeni satın aldığı arabayı sürerken mutlaka herkes heyecan duyacaktır.

İndir Torque Drift [90.17 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş