Earn to Die 2 APK Hileli 1.4.39 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Earn To Dıe 2 Oyunu İle Aksiyon Ve Macera Dolu Bir Maceraya Hazır Mısınız? Earn To Die 2 APK Oyun İndir Ve Aklını Kaybetmiş Çılgın Zombilerden Kaçmaya Çalış!

Earn to Die 2 APK Hileli 1.4.39

Genel bakış Earn to Die 2

İsim Earn to Die 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.4.39
Boyut 79.02 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Not Doppler
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.notdoppler.earntodie2
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Earn To Die 2 Hileli APK Nedir?

Earn Die 2 APK serinin ikinci oyunu olmakla birlikte, “Not Doppler” tarafından geliştirilen hileli bir kaçış oyunudur. Oyun içerisinde bulunan zombilerden araç kullanarak kaçmanız ve hayatınızı kurtarmanız gerekmektedir.

Sürüş simülasyonunu tecrübe edebileceğiniz Earn To Die 2 APK Hileli oyununda, zombiler sizi durdurmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Yakıtınız sınırlıdır ve kullandığınız araçların zayıf noktaları bulunmaktadır.

Earn To Die 2 Hileli oyununda sınırsız para kullanarak ücretsiz alışveriş yapabileceğiniz için aracınızı sağlamlaştıracak, güçlendirecek ve hızlandıracak ekipmanları satın alabilirsiniz.

Zombi cehenneminden kaçarken aracınızı değiştirebilir, itfaiye arabasını kullanabilir, ambulans, jip gibi sıra dışı araçları sürebilir, seyir halindeyken zombilere silahla atış yapabilirsiniz.

Seviyelerden oluşan mobil oyunda ilerledikçe zombilerin sayısı artmakta ve kargaşa içinden çıkılmaz bir hale gelmektedir. Heyecan dolu senaryosu ile Earn To Die 2 APK oyununda hayatta kalma mücadelesine hazır mısınız?

İndir Earn to Die 2 [79.02 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş