Asphalt 9 APK Hileli 4.6.0h (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Asphalt 9 Hileli Oyununda Sınırsız Para Özelliğini Kullanarak İstediğiniz Aracı Satın Alabilirsiniz! Asphalt 9: Legends APK İndir Ve Akıllı Cihazından Son Model Araba Kullan!

Asphalt 9 APK Hileli 4.6.0h

Genel bakış Asphalt 9

İsim Asphalt 9
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 4.6.0h
Boyut 3.08 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Asphalt 9: Legends Nedir?

Araba kullanma tecrübesini deneyimlemeniz ve heyecanlı yarışlarda performans sergilemeniz üzerine kurulu olan çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

“Gameloft SE” tarafından geliştirilen oyun içerisinde +70 farklı araba bulunmaktadır. Bu arabalar, Ferrari, Lamborghini gibi ünlü marka üreticilerinin ürettiği arabalar göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Advertisement

Asphalt 9 Para Ve Jeton Hilesi ile tüm arabaları oyun içerisinde açabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz tarzdaki kişiselleştirme modifiyelerini de uygulayabilirsiniz. Asphalt 9 APK Oyun İndir ile hileli olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Etkileyici ses ve görüntü efektleri ile oyun içerisinde bulunan farklı modları oynayabilirsiniz. +55 sezon ve 750’den fazla etkinliğe katılabilirsiniz. Asphalt 9 Oyna ve rakiplerine usta bir şoför olduğunu kanıtla!

Asphalt 9 APK oyununda yarış yaparken akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Yapacağınız her hareket size daha yüksek bir puan kazandıracaktır.

İndir Asphalt 9 [3.08 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş