Hill Climb Racing APK Hile 1.55.1 (Sınırsız para elmas)

Gilberto Terry -

Hill Climb Racing APK Para Elmas Yükseltmesi İle Oyun İçerisinde İstediğiniz Aracı Satın Alarak Kullanabilirsiniz! Hill Climb Racing Hile Avantajını Kaçırmayın!

Hill Climb Racing APK Hile 1.55.1

Genel bakış Hill Climb Racing

İsim Hill Climb Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.55.1
Boyut 76.38 Mb
MOD Sınırsız para elmas
Kategori Yarış
Geliştirici Fingersoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fingersoft.hillclimb
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
  • Sınırsız elmas
    Not: Oynamadan önce biraz Mücevher harcayın!
Tanımlama

Hill Climb Racing Nedir?

Bill isimli karakter ile birlikte dağ, tepe, arazi, nükleer tesis, orman ve gezegen gibi yerlerin üzerinde sürüş tecrübesi yaşayabileceğiniz 2 boyutlu ve hileli  bir yarış oyunudur. Oyun içerisinde oldukça eğlenceli bir fizik mekaniği kullanılmıştır.

Aracınızla hareket ederken yokuşlardan çıkmanız ve parkurlardan geçmeniz gerekmektedir. Bu esnada akrobatik hareketler yapabilir, arabanızı düz tutmak için eğlenceli oyun mekaniğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz mobil hile oyununda, +25 adet farklı araç bulunmaktadır. Oyunda ilerledikçe bu araçları satın alabilir ya da hile kullanarak hepsine bir anda sahip olabilirsiniz.

Hill Climb Racing Para Elmas Benzin Hilesi ile mobil oyun içerisinde sınırsız yakıt kullanabilirsiniz. Ekranın alt köşelerine konumlandırılmış gaz ve fren tuşları ile aracınızı kumanda edebilirsiniz.

Hill Climb Racing 2 APK Para Elmas aracılığı ile araçlarınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Hill Climb Racing Hile oyna ve hile deneyimi için oyunu hemen sende indir!

Hill Climb Racing APK oyunu “Fingersoft” isimli geliştirici tarafından Android ve iOS sistemli cihazlara sunulmuştur. Heyecanlı ve eğlenceli bir tecrübe sunmaktadır.

İndir Hill Climb Racing [76.38 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş