Asphalt 8 Hileli APK 7.7.1b (Sınırsız altın, madeni para)

Gilberto Terry -

Asphalt 8 APK Oyununda Heyecanlı Yarışlar, Lüks Arabalar Ve Aksiyon Dolu Bir Tecrübe Sizleri Bekliyor! Asphalt 8 Hilesi APK Kullanarak Sınırsız Para Elde Edin!

Asphalt 8  Hileli APK 7.7.1b

Genel bakış Asphalt 8

İsim Asphalt 8
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.7.1b
Boyut 124.43 Mb
Hileli Sınırsız altın, madeni para
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Asphalt 8 - Car Racing Game Nedir?

Oyun piyasasına her geçen gün kaliteli oyunları kazandıran “Gameloft SE” isimli geliştiricinin sunduğu yarış oyunudur. Asphalt isimli yarış oyunu serisinin 8. oyunudur. Etkileyici grafikleri ile dikkat çekmektedir.

Çok oyunculu olarak internet üzerinden tek oyunculu olarak oyuna karşı sürüş yapabilirsiniz. Çevrimiçi yarışlarda gerçek oyuncularla eş zamanlı mücadelelere girebilirsiniz. Sürüş yeteneğinizi geliştirebilir, sıralamalarda derece yapabilirsiniz.

Advertisement

Oyun içerisinde bulunan +300 aracı kullanabilir, sürüş heyecanını sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz. Asphalt 8 APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Asphalt 8 Hileli ile çok daha keyifli! Sınırsız paraya sahip olarak istediğiniz aracı satın almak ister misiniz? Asphalt 8 APK Hileli avantajlarını sakın kaçırmayın!

Asphalt 8 Hileli APK kullanarak eğlenceli ve oldukça heyecanlı bir tecrübeye katılabilirsiniz. Şoförlük becerinizi gerçek oyunculara karşı test etmek ister misiniz?

İndir Asphalt 8 [124.43 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş