Extreme Car Driving Hileli APK 6.84.12 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Extreme Car Driving Simulator Hileli APK İle Gerçekçi Araba Sürüşü Yapın! Extreme Car Driving Simulator Hileli Özellikleri İle Kilitli Özellikleri Ücretsiz Açın!

Extreme Car Driving  Hileli APK 6.84.12

Genel bakış Extreme Car Driving

İsim Extreme Car Driving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 6.84.12
Boyut 196.37 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici AxesInMotion Racing
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.aim.racing
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Extreme Car Driving Simulator 2022 Nedir?

Uçak pistlerinde sürüş yapabileceğiniz, parkurlardan atlayabileceğiniz, yarışlara katılabileceğiniz ve yoğun trafik içerisinde sürüş yeteneğinizi geliştirebileceğiniz mobil bir araba sürme simülasyonu oyunudur.

Extreme Car Driving Racing 3D oyunu açık dünya içerisinde geçmektedir. Oyuncuların tamamlaması gereken görevler bulunmaktadır. Extreme Car Driving KM hilesi ile hız sınırlarını zorlamaya hazır mısınız?

Advertisement

Ayrıca sürüş esnasında oyuncular kamera açılarını değiştirebilir ve ABS gibi gelişmiş özellikleri kullanabilir. Oyuncular hileli özellikleri sayesinde mobil oyundaki kilitli özellikleri açabilir ve sınırsız paraya sahip olabilir.

Böylece istediğiniz arabayı sürerek eğlenceli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz. Mobil oyunu Extreme Car Driving APK Oyun İndir bağlantısı ile sitemizden indirebilirsiniz.

Extreme Car Driving Android Oyun platformlarında 3 boyutlu tasarımı, etkileyici parkurları ve gerçekçi oyun fiziği ile oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Extreme Car Driving APK oyunu, “AxesInMotion Racing” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Polislerin her fırsatta sizi yakalamaya çalıştığı hileli oyununda, heyecan dolu yarışlara katılmaya hazır mısınız?

İndir Extreme Car Driving [196.37 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş