CSR Racing 2 APK Hile 4.1.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

CSR Racing 2 APK Oyunu İle Akıllı Cihazınızdan Heyecan Dolu Drag Yarışlarına Katılabilirsiniz! APK CSR Racing 2 - Car Racing Game Oyununda Diğer Oyuncularla Rekabet İçerisine Girin!

CSR Racing 2 APK Hile 4.1.1

Genel bakış CSR Racing 2

İsim CSR Racing 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.1.1
Boyut 80.35 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici NaturalMotionGames Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.naturalmotion.customstreetracer2
MOD Özellikleri +
  • Ücretsiz alışveriş
  • Para ve Altın harcandığında azalmaz!
  • Bu MOD'u kullanarak yasaklanabilirsiniz!
Tanımlama

CSR Racing 2 - Car Racing Game Nedir?

Drag yarış heyecanını akıllı cihazlarınız üzerinden maksimum heyecan ile yaşamanız için tasarlanan mobil oyundur. “NaturalMotionGames Ltd” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun içerisinde +200 lisanslı araç bulunmaktadır. CSR Racing 2 APK Hile kullanarak seçtiğiniz araçlar üzerinde detaylı olarak özelleştirme ve kişiselleştirme yapabilirsiniz. Farklı tarzlardaki araçları kullanarak kendi yarış stilinizi oluşturabilirsiniz.

Dünyadaki herhangi bir oyuncu veya oyuncular ile anlık olarak yarışlara katılabilirsiniz. Her aracın kendine özgü zamanlamasını yakalayarak drag yarışlarında vitesi yükseltirken rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Oyun içerisinde ilerleyerek yarışçınızın yeteneğini artırabilir, profesyonel bir yarışçı olma yolunda ilerleyebilirsiniz. CSR 2 Hile oyununda etkinliklere katılabilir, ödüller kazanabilir ve yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

CSR Racing 2 Para Hilesi ile birlikte oyuna başlamak için mobil oyunu sitemizden Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hile kullanarak kendi araba koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

CSR Racing 2 APK oyunu içerisinde farklı haritalar bulunmaktadır. Tüm haritalar yarış tecrübesini en iyi şekilde hissetmeniz için tasarlanmıştır. Sokaklardaki en hızlı yarışçı olmak için mücadeleye hazır mısınız?

İndir CSR Racing 2 [80.35 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş