CSR Racing 2 APK Hileli 5.0.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

CSR Racing 2 APK Oyunu İle Akıllı Cihazınızdan Heyecan Dolu Drag Yarışlarına Katılabilirsiniz! APK CSR Racing 2 - Car Racing Game Oyununda Diğer Oyuncularla Rekabet İçerisine Girin!

CSR Racing 2 APK Hileli 5.0.0

Genel bakış CSR Racing 2

İsim CSR Racing 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.0.0
Boyut 3.15 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici NaturalMotionGames Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.naturalmotion.customstreetracer2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

CSR Racing 2 - Car Racing Game Nedir?

Drag yarış heyecanını akıllı cihazlarınız üzerinden maksimum heyecan ile yaşamanız için tasarlanan mobil oyundur. “NaturalMotionGames Ltd” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur.

Oyun içerisinde +200 lisanslı araç bulunmaktadır. CSR Racing 2 APK Hileli kullanarak seçtiğiniz araçlar üzerinde detaylı olarak özelleştirme ve kişiselleştirme yapabilirsiniz. Farklı tarzlardaki araçları kullanarak kendi yarış stilinizi oluşturabilirsiniz.

Advertisement

Dünyadaki herhangi bir oyuncu veya oyuncular ile anlık olarak yarışlara katılabilirsiniz. Her aracın kendine özgü zamanlamasını yakalayarak drag yarışlarında vitesi yükseltirken rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Oyun içerisinde ilerleyerek yarışçınızın yeteneğini artırabilir, profesyonel bir yarışçı olma yolunda ilerleyebilirsiniz. CSR 2 Hileli oyununda etkinliklere katılabilir, ödüller kazanabilir ve yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

CSR Racing 2 Para Hilesi ile birlikte oyuna başlamak için mobil oyunu sitemizden Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hileli kullanarak kendi araba koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.

CSR Racing 2 APK oyunu içerisinde farklı haritalar bulunmaktadır. Tüm haritalar yarış tecrübesini en iyi şekilde hissetmeniz için tasarlanmıştır. Sokaklardaki en hızlı yarışçı olmak için mücadeleye hazır mısınız?

İndir CSR Racing 2 [3.15 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş