Bendy And The Dark revival APK Hileli 1.0.829

Gilberto Terry -

Bendy And The Dark Revival APK Download İle Hileli Mobil Oyunu Ücretsiz Olarak İndir! Bendy And The Dark Revival Mobile APK Oyununda Hayatta Kalmaya Çalış!

Bendy And The Dark revival APK Hileli 1.0.829

Genel bakış Bendy And The Dark revival

İsim Bendy And The Dark revival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.829
Boyut 501.4 MB
Hileli yok
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Joey Drew Studios
Fiyat $6,99
Google Play Linki com.jds.batim
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Bendy And The Dark Revival APK Nedir?

Hayatta kalma mücadelesi yaşayabileceğiniz hileli mobil oyun içerisinde korku dolu muhteşem bir deneyimi tecrübe etmeye hazır mısınız? 3 boyutlu yapısı, ses efektleri ve hikayesi ile ilginç bir macera sizleri bekliyor!

Bendy And The Dark Revival APK Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için geliştirilmiştir. Tek oyunculu korku oyunu, Bendy and the Ink Machine isimli oyunun devamıdır. Macera içerisinde oyuncular Audrey isimli karakteri canlandırmaktadır.

Oyun içerisinde ilerlerken yeni yetenekler kazanabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. Sessiz ve belirli bir strateji ile devam etmeniz gereken hileli mobil oyunda bulmacaları çözmeye çalışabilirsiniz.

Bendy And The Dark Revival APK İndir bağlantısı ile hileli mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sırlı olaylar yaşayabilir ve gerilim dolu bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Bendy And The Dark Revival APK oyunu, “Joey Drew Studios” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan aksiyon, macera ve korku öğeleri üzerine kurulu bir mobil oyundur.

İndir Bendy And The Dark revival [501.4 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş