Roblox APK Hileli 2.620.463 (Sınırsız robux)

Gilberto Terry -

Roblox Robux Hılesı İle Birlikte Sınırsız Robux'u (Oyun Parasını) Kullan! Robux Hılesı İle Oyun İçerisinde İstediğin Şeyi Özgürce Yapma İmkanını Elde Et!

Roblox APK Hileli 2.620.463

Genel bakış Roblox

İsim Roblox
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.620.463
Boyut 171.46 Mb
Hileli Sınırsız robux
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Roblox Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.roblox.client
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Roblox Nedir?

Hayal gücünüz ile düşünebildiğiniz her karakteri olmanıza imkan tanıyan sanal, online bir macera oyunudur. “Roblox Corporation” tarafından geliştirilmiştir.

Mobil oyun 10 yaş ve 10 yaş üzerindeki oyuncular için sunulmuştur. Android ve iOS sistemli tüm cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır.

Oyun içerisinde birbirinden farklı dizayn edilmiş ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan binlerce dünya bulunmaktadır. Bu dünyaları keşfederek yeni serüvenlere katılabilirsiniz.

Advertisement

Roblox oyuncuları farklı cihazlar ile oyuna bağlanarak aynı ortamda birlikte hareket edebilirler. Örneğin, evinizde bir tane bilgisayar ve bir tane Android cihaz var ise; 2 cihaz ile aynı anda 2 farklı kişi oyuna erişim sağlayabilir ve oyunu birlikte oynayabilir.

Roblox Hileli eklentisi aracılığı ile artık “Robux” kazanmak için uğraşmanıza gerek yok! (Robux mobil oyunda para yerine geçen bir maddedir.)

Roblox Hileleri kullanmak ve Roblox Hilesi avantajlarından faydalanarak oyunu oynamak isterseniz, sitemizden mobil oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Roblox APK oyununda yeni arkadaşlar edinebilir ve onlarla oyun içerisinde iletişim kurabilirsiniz. Grup kurabilir, diğer gruplara katılarak sosyalleşebilirsiniz. 

İndir Roblox [171.46 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş