Pokémon GO Hileli APK 0.261.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Pokemon Go APK Oyununda Pokemon Antrenörü Olmaya Hazır Mısınız? Pokemon Go Hileli Kullanarak Savaşlara Katılabilirsiniz! En Güçlü Pokemonlara Sahip Olun!

Pokémon GO  Hileli APK 0.261.1

Genel bakış Pokémon GO

İsim Pokémon GO
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.261.1
Boyut 127.31 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Niantic, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nianticlabs.pokemongo
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Pokémon GO Nedir?

Pokemon karakterlerinin çizgi film ile hayatımıza girmesinin ardından uzun süre geçmiş olsa da, oyunları ve yeni filmleri halen piyasaya sürülmektedir.

Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilen Pokemon GO oyunu, oyuncuların kameralarını kullanarak pokemonları yakalamalarını ve eğitmelerini sağlayan mobil bir macera, rol yapma oyunudur.

Oyun konum bilgileriniz ile birlikte çalışmaktadır. Oyun içerisinde pokemonları ve yenilenme noktalarını görebileceğiniz bir harita bulunmaktadır. Pokemon Go İOS Hileli eklentisi, Android ve iOS cihazlarda çalışmaktadır.

Bu harita üzerinde bulunan pokemonların konumlarına gitmeniz ve onları yakalamak için saldırı yapmanız gerekmektedir. Oyunu oynamaya başlamak için Pokemon Go Hileli APK İndir ile oyunu hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Go Pokemon APK oyununda güçlü pokemonları yakalamak için güçlendirilmiş poke toplarını kullanabilir, onları sakinleştirmek için yemek verebilirsiniz.

Oyun içerisinde düzenlenen turnuvalara katılarak pokemonlarınızın gücünü ispatlayabilir, arkadaşlarınızla rekabet içerisine girebilir ve iyi bir pokemon eğiticisi olduğunuzu onlara kanıtlayabilirsiniz.

“Niantic, Inc.” tarafından geliştirilen Pokemon Go Hileli APK oyununda, sınırsız para kullanarak istediğiniz poke toplarını ve malzemeleri satın alabilirsiniz.

 

İndir Pokémon GO [127.31 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş