PK XD Hileli APK 1.47.2 (Sınırsız para elmas)

Gilberto Terry -

PK XD Hileli Kullanarak Karakterinizi İstediğiniz Gibi Geliştirebilirsiniz! PK XD Hileleri Aracılığı İle Evinizi İstediğiniz Gibi Dekore Edin, Sınırsız Para Kullanın!

PK XD  Hileli APK 1.47.2

Genel bakış PK XD

İsim PK XD
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.47.2
Boyut 550.98 Mb
Hileli Sınırsız para elmas
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Afterverse Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.movile.playkids.pkxd
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

PK XD - Arkadaşlarınla Oyna Nedir?

Sanal ve sosyal bir dünyada geçen mobil oyun, çevrimiçi bir platform içerisinde kendi karakterinizi oluşturarak, diğer oyuncularla birlikte eğlenebileceğiniz sosyal bir ortamı sunmaktadır.

Mobil hileli oyunu, “Afterverse Games” tarafından geliştirilmiştir. “Macera Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır. Oyun içerisindeki kullanıcılar birbirleri ile iletişim kurabilmektedir.

Kendi karakterinizi size benzeyen bir şekilde ya da hayal gücünüzle şekillendirebilir, kıyafetlerinizi seçerek kendi tarzınızı oluşturabilir, hatta ejderha kanatlarını bile kullanabilirsiniz.

Advertisement

Arkadaşlarınızla düzenlediğiniz partilere katılabilir, yeni oyuncuları davet edebilir, mini oyunlara katılabilir, ev satın alabilir, evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

PK XD Indır ile mobil oyunu sitemizden ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz. PK XD Para Hilesi ve PK XD Elmas Kodları aracılığı ile istediğinizi yapabilirsiniz.

PK XD APK oyunu içerisinde evcil hayvana sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte aktivitelere katılabilir, dans edebilir, dondurma yemeye gidebilir, hileli kullanarak eğlenceli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz. 

İndir PK XD [550.98 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş