The Past Within Hileli APK 7.8.0.2 (ücretsiz ödedi)

Gilberto Terry -

The Past Within APK Download İle Mobil Oyunu Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz! The Past Within APK PC Üzerinde Oynayabileceğiniz Bir Mobil Bulmaca Oyunudur!

The Past Within  Hileli APK 7.8.0.2

Genel bakış The Past Within

İsim The Past Within
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 7.8.0.2
Boyut 557.1 MB
Hileli ücretsiz ödedi
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Rusty Lake
Fiyat $2,99
Google Play Linki com.RustyLake.ThePastWithin
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

The Past Within Lite APK Nedir?

 2 farklı oyuncuyla oynanabilen mobil bulmaca oyununda sürekli olarak sesli iletişim kurulmalı ve farklı senaryolarda sunulan bulmacaları çözerek ilerleyebilirsiniz. The Past Within Demo APK oldukça eğlenceli bir yapıya sahiptir.

Herhangi bir arkadaşınızla yanyana sohbet ederek oynayabileceğiniz mobil oyunu tek başınıza oynamak isterseniz, oyun topluluğunun sunduğu discord sunucusuna katılabilirsiniz. Böylece yeni bir arkadaşınız ile oyunu oynayabilirsiniz.

Advertisement

The Past Within APK Bedrock oyunu içerisinde oyunculardan biri geçmişte, diğeri ise gelecekte yer almaktadır. Oyun süresi yaklaşık 2 saat olarak belirlenmiştir. Hileli oyunu bitirdikten sonra bulmacaları değiştirerek tekrar oyunu oynamak da mümkündür.

The Past Within APK Android ve iOS sistemli mobil cihazlarda ve tabletlerde oynanabileceği gibi bilgisayar üzerinden de oynanabilmektedir. Hileli mobil oyunu hiçbir ücret ödemeden sitemizden indirebilirsiniz.

The Past Within APK oyunu, “Rusty Lake” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. 2 kişilik oynanan hileli oyun içerisinde büyük bir macera sizi bekliyor!

İndir The Past Within [557.1 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş