The Sims Hileli APK 5.83.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

The Sims Özellikleri İle Birlikte Hileli Oyun Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz! The Sims Mobile Oyununa İOS Ve Android Cihazlarınız İle Katılabilirsiniz!

The Sims  Hileli APK 5.83.1

Genel bakış The Sims

İsim The Sims
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.83.1
Boyut 69.75 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.games.simsfreeplay_row
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

The Sims Freeplay APK Nedir?

Kendi tasarladığınız bir karakter ile sanal bir dünya içerisinde rol alabileceğiniz, hayatınızı kurabileceğiniz, ev sahibi olabileceğiniz bir Simülasyon hileli oyunudur.

The Sims Resources hileli ile birlikte kullanıcılara sınırsız kaynak sunmaktadır. Bu sayede kullanıcı, oyun içerisinde istediği her şeyi kolayca yapabilmektedir.

Karakterlerinizi baştan aşağı oluşturabilir, onlara kıyafet giydirebilir, inşaat yapabilirsiniz. Kendi kasabanızı oluşturabilir, evlerinizi dekore edebilir, yeni dükkanları inşa edebilir, hatta bir alışveriş merkezini oluşturabilirsiniz.

Advertisement

Hayal gücünüz doğrultusunda hareket etmenize imkan tanıyan The Sims Custom Content oyunu içerisinde, evcil hayvan besleyebilirsiniz. Evlenerek aile sahibi olabilirsiniz.

The Sims Mobile Hileli oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Ayrıca, The Sims Türkçe Yama dil desteğine sahiptir ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

The Sims Hileli APK oyunu, “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilmiştir. Kendi dünyanızı kurmak ve simülasyon deneyimini tecrübe etmek ister misiniz?

İndir The Sims [69.75 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş