FarmVille 3 APK Hileli 1.41.41964 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Farmville 3 APK Hileli Oyunu İçerisinde Hızla Geliştirmeler Yapabilirsiniz! Farmville 3 Hileli Özelliklerini Ücretsiz Olarak Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

FarmVille 3 APK Hileli 1.41.41964

Genel bakış FarmVille 3

İsim FarmVille 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.41.41964
Boyut 362.61 Mb
Hileli Reklamsız
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zynga
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zynga.farmville3
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Farmville 3 - Hayvan Sevgisi Nedir?

Çiftlik kurma ve geliştirme oyunlarına yeni bir soluk getiren Farmville 3 Hileli APK oyunu içerisinde temel amaç, farklı hayvan türlerini barındırmak için bir çiftlik inşa etmektir.

Oyun içerisinde ilerledikçe çiftliğinizi büyütebilir, yanınızda çalışması için çiftçi satın alabilirsiniz. Farmville 3 APK Son Sürüm ile mobil hileli oyununun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmville 3 Kodları ile geliştirilen hileli oyunu içerisinde, keçiden ayıya kadar birçok farklı hayvan türü bulunmaktadır. Hayvanların rahatça barınabileceği bir ortamı kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Onları çiftleştirerek üremelerini sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Farmville 3 Gameplay oyununda, değişen hava durumu efektleri bulunmaktadır. Hava durumundaki değişiklik, mahsüllerinizden aldığınız verimi doğrudan etkilemektedir. Oyunun hileli versiyonu içerisinde hava durumunu istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Mobil oyunu iOS ve Android cihazlarınızdan oynayabilirsiniz. Farmville 3 İndir ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Kooperatiflere katılabilir, hileli kullanarak kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Farmville 3 APK oyunu, “Zynga” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş grubundaki oyuncuların keyifle oynayabileceği bir gündelik oyundur.

İndir FarmVille 3 [362.61 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş