FarmVille 3 APK Hile 1.18.30319 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Farmville 3 APK Hile Oyunu İçerisinde Hızla Geliştirmeler Yapabilirsiniz! Farmville 3 Hile Özelliklerini Ücretsiz Olarak Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

FarmVille 3 APK Hile 1.18.30319

Genel bakış FarmVille 3

İsim FarmVille 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.18.30319
Boyut 31.31 Mb
MOD Reklamsız
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zynga
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zynga.farmville3
MOD Özellikleri +
  • Reklamsız
Tanımlama

Farmville 3 - Hayvan Sevgisi Nedir?

Çiftlik kurma ve geliştirme oyunlarına yeni bir soluk getiren Farmville 3 Mod APK oyunu içerisinde temel amaç, farklı hayvan türlerini barındırmak için bir çiftlik inşa etmektir.

Oyun içerisinde ilerledikçe çiftliğinizi büyütebilir, yanınızda çalışması için çiftçi satın alabilirsiniz. Farmville 3 APK Son Sürüm ile mobil hile oyununun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmville 3 Kodları ile geliştirilen hile oyunu içerisinde, keçiden ayıya kadar birçok farklı hayvan türü bulunmaktadır. Hayvanların rahatça barınabileceği bir ortamı kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Onları çiftleştirerek üremelerini sağlayabilirsiniz.

Farmville 3 Gameplay oyununda, değişen hava durumu efektleri bulunmaktadır. Hava durumundaki değişiklik, mahsüllerinizden aldığınız verimi doğrudan etkilemektedir. Oyunun hile versiyonu içerisinde hava durumunu istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Mobil oyunu iOS ve Android cihazlarınızdan oynayabilirsiniz. Farmville 3 İndir ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Kooperatiflere katılabilir, hile kullanarak kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Farmville 3 APK oyunu, “Zynga” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş grubundaki oyuncuların keyifle oynayabileceği bir gündelik oyundur.

İndir FarmVille 3 [31.31 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş