Scary Teacher 3D APK Hileli 7.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Scary Teacher 3D Hileli APK Oyunu İçerisinde Öğretmenden İntikam Almaya Hazır Mısınız? Scary Teacher 3D APK İndir Ve Korkunç Öğretmene Karşı Mücadele Etmeye Başla!

Scary Teacher 3D APK Hileli 7.5

Genel bakış Scary Teacher 3D

İsim Scary Teacher 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 7.5
Boyut 1.09 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Z & K Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zakg.scaryteacher.hellgame
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Download Scary Teacher 3D Hileli APK 2022 Nedir?

Çocuklara eziyet ve işkence eden kötü bir öğretmenden intikam almak ister misiniz? Miss T isimli bu kötü öğretmen artık komşunuz olarak evinizin yanında oturuyor ve onun keyfini kaçırmak için yapabileceğiniz birçok şey var!

Scary Teacher 3D APK Para Hileli Android Oyun platformlarında oldukça popüler bir yere sahip. 3 boyutlu görsel grafiklere sahip olan hileli mobil oyun içerisinde sessiz hareket etmeli ve öğretmenin evine gizlice girmelisiniz.

Advertisement

Scary Teacher 3D APK Hileli oyununda öğretmenin evinde ona hoşlanmayacağı tuzaklar hazırlayabilirsiniz. Yemeğine acı sos dökebilir, koltuğuna iğne koyabilir ve daha birçok haylazlık yapabilirsiniz.

Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, yazımız içerisindeki indirme linklerine tıklayabilir ve hileli mobil oyunu Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Scary Teacher 3D APK oyunu, “Z & K Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından 12 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Heyecan ve adrenalin temaları üzerine kurulu olan hileli bir mobil oyundur.

İndir Scary Teacher 3D [1.09 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş