WildCraft APK Hileli 34.7_nvidia (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

WildCraft APK Oyunu İle Vahşi Bir Hayvan Olarak Doğa İçerisinde İlerle! WildCraft Hileli Kullanarak Aileni Kur, Yavrularını Yırtıcılardan Korumak İçin Mücadele Et!

WildCraft APK Hileli 34.7_nvidia

Genel bakış WildCraft

İsim WildCraft
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 34.7_nvidia
Boyut 546.03 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Turbo Rocket Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.turborocketgames.wildcraft
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Nedir?

Oyuncuların bir hayvan karakteri seçerek besin zinciri içerisinde yer aldıkları, doğanın vahşi şartlarına karşı mücadele ettikleri, avlanarak beslendikleri ve aile kurabildikleri, 3 boyutlu sanal bir RPG oyunudur.

Kurt, Leopar, At gibi hayvanları seçebileceğiniz oyunda kendi ailenizi oluşturmak için eşinizi seçebilirsiniz. Yavrulara sahip olarak ailenizi kurabilir, onları doğanın tehlikelerinden korumak için mücadele edebilirsiniz.

Değişen mevsim şartlarında barınmak için yer arayabilir, vahşi düşmanlarınızı alt ettikçe yeni özelliklerinizin kilidini açabilir, hileli kullanarak oyun içerisinde ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Advertisement

Wallcraft Premium apk oyununda açık arazi içerisinde yeni yerleri keşfe çıkabilirsiniz. Wildcraft Elmas Hilesi aracılığı ile oyuna önde başlayabilirsiniz.

Wildcraft Mistik Hilesi kullanmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Wildcraft APK Hileli APK oyununda seçtiğiniz hayvanı hızla geliştirebilirsiniz.

WildCraft APK Hileli oyunu “Turbo Rocket Games” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Vahşi hayatın bir parçası olmaya hazır mısınız? 

 

İndir WildCraft [546.03 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş