WildCraft APK Hile 24.7_adreno (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

WildCraft APK Oyunu İle Vahşi Bir Hayvan Olarak Doğa İçerisinde İlerle! WildCraft Hile Kullanarak Aileni Kur, Yavrularını Yırtıcılardan Korumak İçin Mücadele Et!

WildCraft APK Hile 24.7_adreno

Genel bakış WildCraft

İsim WildCraft
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 24.7_adreno
Boyut 16.08 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Turbo Rocket Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.turborocketgames.wildcraft
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Nedir?

Oyuncuların bir hayvan karakteri seçerek besin zinciri içerisinde yer aldıkları, doğanın vahşi şartlarına karşı mücadele ettikleri, avlanarak beslendikleri ve aile kurabildikleri, 3 boyutlu sanal bir RPG oyunudur.

Kurt, Leopar, At gibi hayvanları seçebileceğiniz oyunda kendi ailenizi oluşturmak için eşinizi seçebilirsiniz. Yavrulara sahip olarak ailenizi kurabilir, onları doğanın tehlikelerinden korumak için mücadele edebilirsiniz.

Değişen mevsim şartlarında barınmak için yer arayabilir, vahşi düşmanlarınızı alt ettikçe yeni özelliklerinizin kilidini açabilir, hile kullanarak oyun içerisinde ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Wallcraft Premium apk oyununda açık arazi içerisinde yeni yerleri keşfe çıkabilirsiniz. Wildcraft Elmas Hilesi aracılığı ile oyuna önde başlayabilirsiniz.

Wildcraft Mistik Hilesi kullanmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Wildcraft APK Hile APK oyununda seçtiğiniz hayvanı hızla geliştirebilirsiniz.

WildCraft APK Hile oyunu “Turbo Rocket Games” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Vahşi hayatın bir parçası olmaya hazır mısınız?

İndir WildCraft [16.08 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş