Car Simulator 2 Hileli APK 1.45.4 (Sınırsız araba)

Gilberto Terry -

Car Simulator 2 Kenar Mahalle Görevi İle Heyecanlı Dakikalar Yaşayabilirsiniz! Car Simulator 2 APK Araba Hileli İle Tüm Araçların Kilidini Ücretsiz Açabilirsiniz!

Car Simulator 2  Hileli APK 1.45.4

Genel bakış Car Simulator 2

İsim Car Simulator 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.45.4
Boyut 45.48 Mb
Hileli Sınırsız araba
Kategori Simülasyon
Geliştirici OppanaGames FZC LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.oppanagames.car.simulator
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Car Simulator 2 Hileli APK Nedir?

Online olarak dünyanın herhangi bir yerinden bağlanan oyuncularla araba yarışına katılabileceğiniz, kendi evinizi ve garajınızı inşa edebileceğiniz ve görevlerinizi tamamlamak üzere zamana karşı yarışabileceğiniz bir hileli oyunudur.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz mobil hileli oyunu içerisinde detaylı sürüş tecrübesini deneyimleyebilirsiniz. 60’ın üzerindeki farklı arabayı satın alabilir, kendi tarzınıza göre kişiselleştirme öğelerini kullanabilirsiniz.

Advertisement

Açık dünya üzerinde kurulu olan hileli oyunu, 3 boyutlu görsel bir yapı ile sunulmaktadır. Mobil oyununu oynaması ücretsizdir. Ayrıca oyun içerisinde kullanmanız için sınırsız kaynaklar hileli özelliği ile birlikte sunulmaktadır.

Car Simulator 2 Gece Sürüşü Görevi ve daha birçok zorlu görevde sürüş yeteneğinizi göstermeye hazır mısınız? Car Simulator 2 Para Sınırsız özelliği ile birlikte tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Car Simulator 2 APK Son Sürüm oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza güncel versiyon ile birlikte indirebilirsiniz. Car Simulator 2 Yeni Güncelleme ile birlikte sürüş macerasına katılabilirsiniz.

Car Simulator 2 APK oyunu, “OppanaGames FZC LLC” tarafından geliştirilmiş ve 10 yaş üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Gerçekçi bir tasarıma sahip olan araba sürme simülasyonu oyunudur.

İndir Car Simulator 2 [45.48 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş