PetrolHead APK Hile 4.0.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Petrolhead APK Oyunu İçerisinde Bulunan Eşsiz Yarış Arabalarına Sahip Olmak İster Misiniz? Petrolhead Para Kasma İçin Vakit Kaybetme, Sınırsız Para Kullan!

PetrolHead APK Hile 4.0.0

Genel bakış PetrolHead

İsim PetrolHead
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.0.0
Boyut 45.28 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Lethe Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lethe.petrolhead
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Petrolhead Para Hilesi Nedir?

“Lethe Studios” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan “PetrolHead : Efsane Arabalar” isimli mobil oyun içerisinde, sınırsız para eklentisini kullanmanızı sağlayan bir hiledir.

Hile oyunu ayrıcalıklar ile kullanıcılara sunulmuştur. Oyun içerisindeki sıkıcı görevleri tamamlamak, güçsüz arabalarla yarışa başlamak ve vakit kaybetmek, hile ile birlikte tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Petrolhead Serbest Sürüş Oyunu açık bir dünya üzerine kurulmuştur. Çevrimiçi özellikleri ile birlikte diğer kullanıcılarla hile oyununu oynayabilirsiniz.

Petrolhead hile özelliklerinden faydalanmak için mobil oyunu Petrolhead APK Oyun İndir ile sitemizden indirebilirsiniz. Böylece oyun içerisinde bulunan 80’den fazla aracı hemen satın alabilirsiniz.

Petrolhead APK Hile oyunu eşsiz grafikleri, animasyonları ve ses efektleri ile oyuncuların beğenisini toplamıştır. Gerçekçi bir fizik üzerine kurulu oyunda, diğer oyunculara meydan okumaya hazır mısınız?

İndir PetrolHead [45.28 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş