PetrolHead APK Hileli 5.8.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Petrolhead APK Oyunu İçerisinde Bulunan Eşsiz Yarış Arabalarına Sahip Olmak İster Misiniz? Petrolhead Para Kasma İçin Vakit Kaybetme, Sınırsız Para Kullan!

PetrolHead APK Hileli 5.8.0

Genel bakış PetrolHead

İsim PetrolHead
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.8.0
Boyut 1.43 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Lethe Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lethe.petrolhead
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Petrolhead Para Hilesi Nedir?

“Lethe Studios” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan “PetrolHead : Efsane Arabalar” isimli mobil oyun içerisinde, sınırsız para eklentisini kullanmanızı sağlayan bir hiledir.

Hileli oyunu ayrıcalıklar ile kullanıcılara sunulmuştur. Oyun içerisindeki sıkıcı görevleri tamamlamak, güçsüz arabalarla yarışa başlamak ve vakit kaybetmek, hileli ile birlikte tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Advertisement

Petrolhead Serbest Sürüş Oyunu açık bir dünya üzerine kurulmuştur. Çevrimiçi özellikleri ile birlikte diğer kullanıcılarla hileli oyununu oynayabilirsiniz.

Petrolhead hileli özelliklerinden faydalanmak için mobil oyunu Petrolhead APK Oyun İndir ile sitemizden indirebilirsiniz. Böylece oyun içerisinde bulunan 80’den fazla aracı hemen satın alabilirsiniz.

Petrolhead APK Hileli oyunu eşsiz grafikleri, animasyonları ve ses efektleri ile oyuncuların beğenisini toplamıştır. Gerçekçi bir fizik üzerine kurulu oyunda, diğer oyunculara meydan okumaya hazır mısınız?

İndir PetrolHead [1.43 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş