The Sims™ Mobile Hileli APK 39.0.2.145308 (Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

The Sims Mobile Hileli APK Son Sürüm Oyunu İle Güncel Versiyonu Sitemizden Ücretsiz İndirebilirsiniz! The Sims Mobile APK İndir Ve Sanal Dünyada Yaşantına Başla!

The Sims™ Mobile  Hileli APK 39.0.2.145308

Genel bakış The Sims™ Mobile

İsim The Sims™ Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 39.0.2.145308
Boyut 139.43 Mb
Hileli Sınırsız Para
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.gp.simsmobile
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

The Sims Mobile APK 2022 Nedir?

Sim isimli karakterleri kişisel seçimlerinize göre tasarlayabileceğiniz mobil oyun içerisinde kendi sanal dünyanızı kurabilirsiniz. Kendi dünyanızı geliştirebileceğiniz bir macerada başrol oyuncusu olmak ister misiniz?

The Sims Mobile APK Güncelleme ardından gelen son sürüm içerisinde oluşturduğunuz simlerin hayatını yönlendirebilir, mesleklerini seçebilir ve onlarla birçok aktiviteye katılabilirsiniz. The Sims Mobile Cracked APK ile güncel versiyonu sitemizden indirebilirsiniz.

Advertisement

The Sims Mobile APK Para Hilesi kullanarak oyun içerisinde sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz. The Sims Mobile APK Oyun İndir bağlantısı ile oyuna hemen sizde katılabilirsiniz.

Evinizde havuzlu partiler düzenleyebilir, arkadaşlarınızla yemeğe çıkabilir ve beğendiğiniz bir karakterle sanal dünya içerisinde evlenebilirsiniz. The Sims Mobile Para Hilesi APK oyununu Android ve iOS sistemli cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

The Sims Mobile APK içerisinde kendi evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilir ve sanal bir dünyada doyasıya eğlenebilirsiniz. Mobil hileli oyunu “PEGI 12” sertifikasıyla birlikte sunulmaktadır.

İndir The Sims™ Mobile [139.43 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş