Temple Run APK Hileli 1.27.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bağımlılık yapan Temple Run oyunu artık Android'de! Android Free Download için Temple Run APK. Hayatın için koş ve giderken hazine topla.

Temple Run APK Hileli 1.27.0

Genel bakış Temple Run

İsim Temple Run
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.27.0
Boyut 86.17 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici Imangi Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.imangi.templerun
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bu, dikenleri fethetmek için aksiyon ve maceranın bir karışımı ile günümüzün en popüler video oyunudur. Temple Run zaten ortaya çıktı ve oyuncunun görevi şimdi iblislerden kaçmak ve her yolda altın para toplamak olacak. Hayatınız böylesine korkunç bir şatoya hapsedilemez; Hepsiyle yüzleşin ve seviye atlamak için geri dönün. En önemlisi, gelecekteki yolculuğunuza devam etmek için sağlıklı kalın.

Temple Run, yol boyunca bulacağınız her türlü engelden kaçarken koşmanız gereken "Endless Runner" alt türüne benzer bir platform aksiyon oyunudur. Onların bu dezavantajları, mutlaka az değildir.

Perili sokaktan çık

Uzun zamandır bu korkunç hayalet tapınağında kaldınız ve bu tapınakta barbarca şeylerin korkusunu kendiniz hissediyorsunuz. Şeytani bir tapınağın altında yaşıyorsunuz, hayaletler var ve onlara nerede olduğunuzu söylememeye çalışmalısınız. Bu yerden güvenli bir şekilde çıkmanın tek yolu değerli tanrı heykelini alıp götürmek çünkü herkese karşı sahip olduğun güç bu.

Ancak Temple Run'da heykeli almak çok zordur ve oyuncunun pervasız ve cesur olmasını gerektirir. İdolün çevresinde çoğunlukla size saldırabilecek ve sizinle savaşabilecek vahşi yarasalar ve kartallar bulunur. Heykele dokunma fırsatından yararlanmak için akıllı olmalısınız; Ancak o zaman bu dünyada hayatta kalma şansınız daha fazla olacaktır. Ve o gün de geldi, idolü aldın ve bu perili tapınaktan kaçmak için yola çıktın.

Advertisement

Kontrolünüzün engellerden kaçınmak için 2B perspektifte zıplamakla sınırlı olduğu diğer benzer oyunlara kıyasla, Temple Run'da birçok eylem gerçekleştirmeniz gerekecek: parmağınızı ekranda kaydırın. Karakterinizin dönmesini sağlamak için androidi bir yandan diğer yana eğin, böylece sol veya sağ tarafta koşsun, zıplamak için yukarı kaydırın, aynısını aşağı doğru yapın, böylece o yere kayar.

Yeni bir yolda devam et

Şimdi o kötü canavarlar sizinle savaşıyor ve değerli tanrı heykelini geri almak için sizi kovalıyor. Ama neyse ki, bir idolün olduğu için gücün biraz artıyor. Yeni yollarda koşuyorsun. Yolda altın paralar var ve onları toplayın çünkü elinizde ne kadar çok altın varsa, o kadar çok özel parkurun açabilirsiniz. Kendi yolunuzu açtıktan sonra eski hayatınıza dönme fırsatı bulacaksınız.

Koşmak için güç kullanmak ve her durumda sakin kalmaya çalışmak, Temple Run'ın sizden istediği şeydir. Bazen bu yolculuğa devam etmek için aşmanız gereken yollarda birdenbire tuzaklar veya çukurlar belirir. Dikkat etmezseniz her an hayatınızı kaybedebilirsiniz. Bu tuzağı kolayca aşmak ve hayatı fethetme yolunda ilerlemek için esnekliğinizi kullanın.

Yerdeki delikler, dallar ve yangın tuzakları da dahil olmak üzere her türlü engelden kaçınarak koşarken, mümkün olduğunca çok para toplamanız gerekecek. Bu özellikle önemlidir, çünkü onlarla karakteriniz için büyüler ve özel beceriler gibi çeşitli yükseltmelerin yanı sıra yeni karakterler ve burada burada birkaç başka ödül satın alabilirsiniz.

Advertisement

Gizemli ilacı kırmak

Sadece tuzaklar değil, aynı zamanda derin ormanlar veya toprak kaymaları da ortaya çıkıyor, güvenli bir yerden dalları sallamak için tırmanmanız veya güç kullanmanız gerekiyor. Zorluklara göğüs ger ve yol boyunca altın kazan; Yeterince aldığınızda yeni seviye devam edecek ve mükemmel altın anahtarı alacaksınız. Temple Run ayrıca, bir sonraki yönü kolayca tahmin edebilmemiz için oyuncunun konumunu işaretlemek için ekranın sol köşesinde bir harita gösterir.

Oyun benzersiz grafikler, canlı ses ve ilginç eşlik eden özellikler kullanıyor. Bu sayede Temple Run'ın oyunculara getirdiği ilginç şeyleri görüyoruz. Oyuncular yavaş yavaş kendilerini zamana ve riske karşı yarışa kaptıracaklar. Sağlıklı bir şekilde geri dönün ve sevdiklerinizden olumlu cesaret alın.

Çözüm

Oyunun grafikleri mükemmel, iyi bitmiş 3D modelleri ve dokuları var, genel olarak aferin. Ayrıca tasarımın da fena olmaması ekrana bakmayı oldukça keyifli kılıyor.

Temple Run, Android cihazınızın kontrollerine mükemmel şekilde uyan çok eğlenceli bir oyundur. Hepsi eğlenceli - tek dezavantajı, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, son derece bağımlılık yapması ve sizi saatlerce cep telefonunuzun ekranına yapıştırabilmesidir.

İndir Temple Run [86.17 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş