Hungry Shark APK Hileli 11.1.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Hungry Shark Evolution APK Oyununda Köpek Balığı Olarak Okyanusu Keşfetmeye Başla! Hungry Shark Hileli İle Birlikte Oyun İçerisinde Sınırsız Paraya Sahip Ol!

Hungry Shark APK Hileli 11.1.5

Genel bakış Hungry Shark

İsim Hungry Shark
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 11.1.5
Boyut 180.63 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fgol.HungrySharkEvolution
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hungry Shark Evolution Nedir?

Oyuncuların saldırgan bir köpek balığı olarak okyanusun gizemli dünyası içerisinde, besin zincirindeki diğer canlıları avlamak ve hayatta kalmak amacıyla oynadığı mobil bir oyundur.

“Ubisoft Entertainment” tarafından iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen oyun, 13 yaş ve üzerindeki oyuncuların erişimine sunulmuştur.

Advertisement

Hungry Shark Hilesi ile birlikte oyuncular sınırsız paraya erişim sağlayabilmektedir. Bu sayede istediğiniz bir köpek balığını satın alabilir, okyanus içerisinde karşınıza çıkan tüm canlılara saldırabilirsiniz.

Hungry Shark APK Hileli ile beraber sitemizde kullanıcılara sunulmaktadır. Hungry Shark APK İndir ve 3 boyutlu okyanus içerisindeki tüm canlıları avlamaya başla!

Hungry Shark APK oyununda hileli kullanarak köpek balığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Görevlerinizi tamamlayarak ödüller kazanabilir, etkileyici ses efektleri ve animasyonlar ile birlikte heyecanlı bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İndir Hungry Shark [180.63 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş