Subway Surfers Hileli APK 3.4.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Subway Surf Hilesi APK İle Ekstra Özelliklere Sahip Olmak İster Misiniz? Subway Surf APK Para Hilesi Kullanarak Oyun İçerisinde İstediğiniz Eşyayı Satın Alın!

Subway Surfers  Hileli APK 3.4.1

Genel bakış Subway Surfers

İsim Subway Surfers
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.4.1
Boyut 165.13 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici SYBO Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kiloo.subwaysurf
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız Para/Anahtar

Not:

  • Daha yükseğe zıplamak için iki kez yukarı kaydırın
  • Havada koşmak için yukarı kaydırmaya devam edin

Tanımlama

Subway Surfers Nedir?

“SYBO Games” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan bir koşu oyunudur. Oyuncu tren rayları üzerinde koşmaktadır, arkasından bekçi oyuncuyu kovalamaktadır.

Koşu esnasında geçiş yapabileceğiniz 3 yol bulunmaktadır. Bu yollar çeşitli engeller ile kapanmakta ve diğer yollara geçiş yapmanız gerekmektedir. Önünüze çıkan engellerin üzerinden atlamanız, altından geçmeniz gerekmektedir. 

Subway Surf Hileli APK Son Sürüm oyunu oldukça kolay bir oynanışa sahiptir. Fakat oyun ilerledikçe hızlanarak zorlu bir hale gelmektedir. Bir anlık dikkat kaybı yaşamanız, hata yaparak bir engele çarpmanıza sebep olabilir.

Oyun içerisindeki mağazadan karakterinize kaykay, kıyafet gibi eşya ve malzeme satın alabilirsiniz. Subway Surf Hileli APK İndir ve istediğin eşyayı satın al!

Subway Surf Hileli APK İndir Son Sürüm oyunu ile güncel sürümü oynamaya hemen başlayabilirsiniz. En yüksek puana ulaşmak için arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz.

Subway Surf Hileli APK oyunu ile sınırsız paraya sahip olmak ister misiniz? Eğlenceli koşu oyununu kullanmak istediğiniz eşyalar ile keyifle oynayabilirsiniz!

İndir Subway Surfers [165.13 Mb]

Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş