Tank Stars Hileli APK 1.7.8.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Tank Stars APK Oyun İndir Ve Online Savaşlarda Rakiplerini Hezimete Uğrat! Tank Stars APK Hileli Özellikleri İle Birlikte Sınırsız Kaynağa Sahip Olabilirsiniz!

Tank Stars  Hileli APK 1.7.8.1

Genel bakış Tank Stars

İsim Tank Stars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.7.8.1
Boyut 158.39 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici CASUAL AZUR GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playgendary.tanks
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Tank Stars Hileli APK Nedir?

Kaliteli görsel animasyonlarla 2 boyutlu olarak geliştirilen mobil hileli oyununda temel amaç tank kullanarak rakip oyuncuların tanklarını ortadan kaldırmaktır. Online ve offline olarak oynayabileceğiniz mobil bir savaş oyunudur.

Oyun içerisinde ilerledikçe ve başarılar kazandıkça tankınızı geliştirebilirsiniz. Tanklarınıza yeni silah sistemleri ekleyebilir, roket, bomba, havan topu ve füze gibi silahları kullanabilirsiniz.

Stratejik saldırılar düzenleyebilir ve taktiklerinizi geliştirerek yeni saldırılar yapabilirsiniz. En iyi tankları satın almak için para biriktirebilir ya da daha kolay bir yol üzerinden hileli kullanarak tüm tanklara sahip olabilirsiniz.

Tank Stars Hileli APK Unlimited Money ile birlikte tüm tankların kilidini açabilir ve oyun içerisinde kullanabileceğiniz sınırsız kaynaklara sahip olabilirsiniz.

PvP arenasına katılabilir, Tank Stars Hileli APK No Ads ile birlikte mobil hileli oyununu reklamsız olarak oynayabilirsiniz. Tank Stars APK Hileli İndir Android Oyun ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Tank Stars APK oyunu, “CASUAL AZUR GAMES” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen mobil bir gündelik oyundur. Hileli özelliklerini kullanabileceğiniz bir savaş macerasına hemen sizde katılın!

İndir Tank Stars [158.39 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş