Streamer Life Simulator APK Hileli 1.6 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Harika bir etkileyici olmak ister misiniz? Hayallerin hayatını yaşamak ister misin? Şimdi Streamer Life Simulator'u seçin! bu zevklerin tadını çıkarmak için. Bu, birçok çekici ve yeni nokta ile günümüzün en popüler rol yapma oyunudur.

Streamer Life Simulator APK Hileli 1.6

Genel bakış Streamer Life Simulator

İsim Streamer Life Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6
Boyut 343.5 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Cheesecake Dev
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CheesecakeDev.StreamerLifeSimulator
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Oyun piyasaya yeni çıktı ancak oyun, heyecan verici hikayesi ve çekici özelliklerinin yeni kombinasyonu ile oyuncuların kalbini fethetti. Bu oyunun içindeki heyecan verici anların tadını çıkarın.

Eğlenceli ve eksiksiz bir hikaye

Hayat akışı! Arka planda geçen ilginç ve benzersiz bir hikaye. Televizyonda büyük etkisi olan biri olarak tatlı bir yüzü ve eşsiz bir çekiciliği var. Bu kızın işi canlı yayın yapmak ve izleyicilerle telefon ekranından etkileşim kurmak. Bir ünlü olarak imajı, görünüşü ve sözleri de çok keskin bir şekilde iyileşir. Cazibesi, izleyicilerin kalbini nasıl kazanacağını bilmesidir, bu yüzden bu şekilde öne çıkıyor.

Görevimiz o kızın rolünü oynamak ve günlük işlerini yapmaya devam etmektir. Canlı yayın yapın, arkadaşlarınızla buluşun, ilginç şeyler yapın ve profilinizi daha popüler hale getirecek benzersiz sözler alın. Bu popülerlik sayesinde kazanılan para miktarı az değildir. Bu konulardan zekanızı göstermeniz kadar yeteneğinizi de göstermeniz gerekiyor.

Karakter gereksinimleri

Biz yeni çağın kızlarıyız, dolayısıyla sorunu görme ve gerekli varsayımları yapma biçimimiz çok keskin olacaktır. Güzel bir görüntü ve saf bir ruh getirin, arkadaşlarınızın gözünde kendinizi saf bir prensese dönüştürün. Hayat akışı! Dilediğinizi tatmin edebileceğiniz, yarım kalmış hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de doğru adres burası.

Advertisement

Birincisi, içten dışa güzel bir görüntü oluşturmaktır.Ruh her zaman neşeli ve vücut her zaman sıcaktır. Yakışıklılığınızdan yararlanın. Cilt bakımı anlarına, arzulanan kişilerin ihtiyaçlarına göre doğru kıyafetleri seçme anlarına geri dönelim. Hayata dair şeylerin videosunu çekin, gerekli deneyimleri paylaşın. Canlı yayına geçin ve arkadaşlarınızla etkileşime geçin, onlarla sohbet edin ve yayınınızı sosyal medyada başarıya dönüştürün.

Çeşitli özellikler

Sağlam bir hayran kitlesi ile canlı yayıncıya hitap etmemiz gerekiyor. Streamer Life'ta bulunan gerekli öğeleri kullanın! Odanızın dekorasyonunu daha parlak hale getirmek için. Oda, çok eğlenceli ve çok anılarınız olan bir yerdir ve aynı zamanda ünlü olmak için kariyerinize başladığınız yerdir. Zaman zaman odanın bakımını yapın ve yenileyin ve odayı daha benzersiz kılmak için ilginç şeyler bulun.

Yayıncıların en çok ihtiyaç duyduğu şey bir telefon standıdır. Daha eğlenceli ilham almak için istediğiniz fiyatı seçmekten çekinmeyin. İzleyicileriniz üzerinde harika bir izlenim bırakmak için duruma ve ilettiğiniz içeriğe uygun kıyafetleri seçin. İmajını iyileştirmek yapılacak doğru şeydir ve bu onun hünerini gösterir. Büyük bir izleyici kitlesini çekmek ve onların dikkatini çekmek için küçük etkileşimli hediyeler kullanın.

Advertisement

Oyunun benzersiz özellikleri

Bu oyun bize tamamen yeni ve benzersiz deneyimler sunuyor ve oyuncular ünlü olacak. Bu kadar çok insan ve sosyal medya karşısında, durumları hızlı bir şekilde çözerek akıllı olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. Olumsuz yorumlara karşı sabırlı olmayı öğrenin ve herkese karşı eğlenceli ve açık bir tavır takın.

Yüksek dereceli grafiklerle keskin görseller kullanarak, kullanıcılar endişelenmeden oyunun keyfini güvenle çıkarabilirler. Canlı ses, daha akıcı ve tutarlı etkileşimlere izin verir. Hayat hakkında bildiklerinizi farklı insanlara açıklamak ve onların hayatlarına uygulamak için kullanın.

Burada, Yayıncı Canlı! Oyuncuların gözünde giderek daha fazla tanınır hale geldi. Oyun, oyuncular için taze ve ilgi çekici bir his yaratmak için birçok yeni unsuru birleştiriyor. Oyuncuların hünerleri canlı yayında net bir şekilde gösterilecek, bu yüzden gol atma fırsatını değerlendirmemiz gerekiyor. Bu heyecan verici anların tadını çıkarın.

İndir Streamer Life Simulator [343.5 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş