Steel And Flesh 2 APK Hileli 1.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Steel And Flesh 2 APK Hileli Eklentisi İle Birlikte Sınırsız Kaynak Avantajını Sunuyor! Steel And Flesh 2 Nasıl Oynanır Diyorsanız, Yazımızı Okuyabilirsiniz.

Steel And Flesh 2 APK Hileli 1.5

Genel bakış Steel And Flesh 2

İsim Steel And Flesh 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.5
Boyut 48M
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici VirtualStudio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.VS.SteelAndFlesh2
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Steel And Flesh 2 Online Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan online olarak oynayabileceğiniz 1200’lü yıllarda geçen mobil bir hileli, savaş oyunudur. Kral olarak kendi imparatorluğunuzu kurabilir, bağlılık yemini ederek başka bir krala hizmet edebilir, at sürebilir, tekne ile keşfe çıkabilirsiniz.

Haritadaki boş alanları işgal edebilir, başka kraliyetlerin topraklarına saldırı düzenleyebilirsiniz. Ortaçağ içerisinde stratejik yeteneğinizi sergileyebileceğiniz bir savaş oyununda mücadele etmeye hazır mısınız?
3 boyutlu olarak geliştirilen Steel And Flesh 2 Hileli oyunu içerisinde elinize balta, mızrak ya da ok alarak savaş meydanına katılabilirsiniz. Birinci şahıs görünümü ile aksiyon dolu mücadelelerde düşmanlarınızı yok etmek için kılıç kullanabilirsiniz.

Kale kuşatması yapabilir, limanları ele geçirebilir, birbirinden farklı zırh ve silahları kuşanarak ordunuzu güçlendirebilirsiniz. Steel And Flesh 2 Asker Hilesi kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sırt sırta vererek diğer oyunculara savaş ilan edebilirsiniz.

Steel And Flesh 2 APK oyunu, “VirtualStudio” tarafından geliştirilmiştir. 10 yaş ve üzerindeki tüm oyun severlere sunulmuştur. Küresel bir harita içerisinde stratejik savaş deneyimini sunmaktadır.

İndir Steel And Flesh 2 [48M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş