Last Fortress Underground APK Hileli 1.366.001 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Last Fortress Underground APK - hayatın sadece parmaklarda sayılabileceği, zombilerin azgın bir dalga gibi öfkelendiği yer. Bu cazip oyuna girerken yüzleşmeniz gereken şey budur.

Last Fortress Underground APK Hileli 1.366.001

Genel bakış Last Fortress Underground

İsim Last Fortress Underground
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.366.001
Boyut 1.69 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici LIFE IS A GAME LIMITED
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.more.lastfortress.gp
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Uzun süredir avını görmemiş, kaosla, aç zombilerle yüzleşmek zorunda kalacağınız yalnız bir dünyaya giriyorsunuz. Bu oyunda hayatta kalanların kaptanı olacaksınız. Tüm zombileri yenip hayata geri dönmek için düşünmek, sığınak bulmak ve kararlı olmak için fazla zamanınız kalmadı.

The Last Castle: Yeni sürümde özel olan nedir?

Yaşam ve ölüm arasında dururken, her zamankinden daha uyanık olmalısınız. Last Fortress'a katılırken ihtiyacın olan şey bu. Bu oyunun daha iyi bir versiyonunu bekliyor muydunuz? Tüm bunları sizin için yapacağız ve şimdi yeni sürümde ana şehre bir hareket var. Bu özellik ile yakınlarda bir ittifak karargahı bulabilir ve daha eksiksiz erzak verilebilir. Ayrıca yeni sürümde oyuncular çölde ölmemek için çeşitli kaynaklardan yardım almayı seçebiliyor.

Mükemmel barınağı inşa et

Kirli zombilerle yüzleşmek sizin için oldukça zorlu; Kendi hayatınızı korumanın yanı sıra, hayatta kalanların hayatlarını da korumak zorundasınız. Kaledeki son canlıların tümü eninde sonunda bir ekip oluşturacak ve siz lider olacaksınız. Kimsenin yaralanmadığından emin olmak için artık bu bir zorunluluktur. Bunu yapmak için, mükemmel barınağı bulmak ve inşa etmek için insanları bir araya getirmelisiniz.

Advertisement

Hayatta Kalan Son Kahramanlar

Arkadaşlarınız arasında, her birinin bir veya daha fazla beceriye veya bir şeyi başarabilecek yeteneğe sahip olacak. Yetenekli bir liderden özel bir şefe veya doktora kadar hiç kimse enfeksiyon riski altında değildir. Şimdiki gibi kaotik bir zombinin ortasında insanların birbirlerine güvenmeleri için bir talepti. Bu aynı zamanda insanların o ıssız yerde yaşama ve hayatta kalma yeteneğidir.,

Kendi grubunuzu oluşturun

Herkes için daha iyi bir yaşam sağlamak amacıyla, normale dönmek için ideal bir strateji geliştirmelisiniz. İlk adım olarak, sizinle Son Kale'ye katılırken herkesin sahip olduğu olasılıkları tam olarak anlamalısınız. Daha sonra onları farklı ordulara ayıracak ve işi böleceksiniz. Bu acımasız zombilerle birlikte savaşalım. Dayanışma gösterirler ve zorlukların üstesinden gelirler, en zor görevlerin bile üstesinden gelirler.

Advertisement

Yardım bulmak

Issız bir ortamda yaşayarak çalışamaz, kendinizi ve buradaki insanları doyuracak temiz yiyecek bulamazsınız. Bu nedenle oyuncu dışarıdan yardım almalı ve aynı zamanda burada mahsur kalan insanlar için temiz bir yiyecek kaynağı sağlamalıdır. Ayrıca yiyecek kaynaklarını bulmak ve büyütmek için çorak araziler inşa etmek ve madencilik yapmak için insanları toplayabilirsiniz. Ama dikkatli olun, dolaşan zombilere dikkat edin!

Arkadaşlarla rekabet et

Herhangi bir işi başarıyla tamamlamak için çevredekilerin yol arkadaşlığına ve desteğine sahip olmak gerekir. Ve Son Kale bir istisna değildir. Tek başına savaşmayı çok zor buluyorsan, bu savaş alanında seninle savaşmak için arkadaşlarını topla. Ayrıca, hayatlarını korumak isteyen ve yeni keşiflerin hayranı olan yabancılarla takım arkadaşları veya ittifaklar oluşturabilirsiniz.

İndir Last Fortress Underground [1.69 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş