Clash of Clans APK Hile 14.211.16 (Sınırsız mücevher)

Gilberto Terry -

Clash Of Clans APK İle Online Oyunculara Karşı Rekabet Et! Heyecanlı Savaşlarda Gücünü Göster! Clash Of Clans Hile İle Sınırsız Kaynağa Sahip Olmak İster Misiniz?

Clash of Clans APK Hile 14.211.16

Genel bakış Clash of Clans

İsim Clash of Clans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 14.211.16
Boyut 183M
MOD Sınırsız mücevher
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashofclans
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Clash Of Clans Nedir?

Harita üzerinde köyünüzü kurup gelişmenize ve diğer oyuncularla rekabet etmenize olanak tanıyan online bir mobil oyundur. “Supercell” tarafından geliştirilen oyunda, iyi bir strateji izlemek en önemli noktadır.

Kurduğunuz binalarınıza yükseltme yapabilirsiniz. Oyuna başlarken sahip olduğunuz küçük köyünüzü, donanımlı bir şehire çevirebilirsiniz. Ordunuzu kurabilir, geliştirebilir, diğer oyunculara saldırı yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde bina inşa etmek ve binaları yükseltmek için kaynak kullanılması gerekmektedir. Clash Of Clans Hilesi ile birlikte sınırsız kaynağa erişebilirsiniz.

Ordunuz ile rakip oyunculara yaptığınız saldırılar sonucunda başarılı olursanız, çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Clash Of Clans APK Indır ile güncel Android sürümünü oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans Hile 2021 oyununda savunma binaları ile köyünüzü güçlendirmeyi unutmayın! Diğer oyuncular size her an saldırı düzenleyebilir. Bu sebeple stratejik bir savunma planı yapmanız, yararınıza olacaktır.
Clash Of Clans APK Hile oyunu ile birlikte heyecanlı savaşlarda yer almak ister misiniz? Üstelik sınırsız para ve elmaslarınızı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz!

İndir Clash of Clans [183M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş