Clash of Clans APK Hileli 16.386.5 (Para elmas)

Gilberto Terry -

Clash Of Clans APK İle Online Oyunculara Karşı Rekabet Et! Heyecanlı Savaşlarda Gücünü Göster! Clash Of Clans Hileli İle Sınırsız Kaynağa Sahip Olmak İster Misiniz?

Clash of Clans APK Hileli 16.386.5

Genel bakış Clash of Clans

İsim Clash of Clans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 16.386.5
Boyut 496.80 Mb
Hileli Para elmas
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.clashofclans
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Clash Of Clans Nedir?

Harita üzerinde köyünüzü kurup gelişmenize ve diğer oyuncularla rekabet etmenize olanak tanıyan online bir mobil oyundur. “Supercell” tarafından geliştirilen oyunda, iyi bir strateji izlemek en önemli noktadır.

Kurduğunuz binalarınıza yükseltme yapabilirsiniz. Oyuna başlarken sahip olduğunuz küçük köyünüzü, donanımlı bir şehire çevirebilirsiniz. Ordunuzu kurabilir, geliştirebilir, diğer oyunculara saldırı yapabilirsiniz.

Advertisement

Oyun içerisinde bina inşa etmek ve binaları yükseltmek için kaynak kullanılması gerekmektedir. Clash Of Clans Hilesi ile birlikte sınırsız kaynağa erişebilirsiniz.

Ordunuz ile rakip oyunculara yaptığınız saldırılar sonucunda başarılı olursanız, çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Clash Of Clans APK Indır ile güncel Android sürümünü oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans Hileli 2022 oyununda savunma binaları ile köyünüzü güçlendirmeyi unutmayın! Diğer oyuncular size her an saldırı düzenleyebilir. Bu sebeple stratejik bir savunma planı yapmanız, yararınıza olacaktır.
Clash Of Clans APK Hileli oyunu ile birlikte heyecanlı savaşlarda yer almak ister misiniz? Üstelik sınırsız para ve elmaslarınızı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz!

İndir Clash of Clans [496.80 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş