Forge of Empires Hileli APK 1.253.21

Gilberto Terry -

İndir Forge of Empires APK, imparatorluk inşa etmek ve çağlar boyunca seyahat etmek için stratejik bir şehir simülasyon oyunudur. Evrim, fetih ve güç elde etmek için oyunda stratejik yeteneğinizi gösterin.

Forge of Empires  Hileli APK 1.253.21

Genel bakış Forge of Empires

İsim Forge of Empires
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.253.21
Boyut 185.80 Mb
Hileli yok
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici InnoGames GmbH
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.innogames.foeandroid
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Günümüzün en popüler şehir kurma oyunlarından biri Forge of Empires. Şehrinizi inşa edebileceğiniz ve inşa ettiğiniz her şeyi kontrol edebileceğiniz yer burası, harika değil mi? Bu oyun için en iyi ödülleri alacak ve ilginç görevler yapacaksın. Krallıklar oluşturmak ve farklı dönemlere girmek için irili ufaklı şehirler inşa edin. İster eski ister modern bir yenilik olsun, eğlencenin doruğunun tadını çıkarabilirsiniz.

İlginç bir tarihe sahip güçlü şehirler ve krallıklar inşa edin

Forge of Empires APK, bina ve strateji oyununun akıllı bir kombinasyonudur. Bu oyuna geldiğinizde birçok zevk alacaksınız, bunlardan ilki macera ve birçok farklı döneme seyahat etmektir. Bu oyunda kaçınılmaz göreviniz şehirler inşa etmek ve onları kendinize ait kılmak. Geniş bir krallığa sahip olmak için birçok farklı şehir inşa edin. Kuralları yaşadığın çağa göre belirle ve tarihin eğlencesinin tadını çıkar.

MEGAPOLIS gibi en iyi gelişme için kırsal köyünüzü yükseltin

Köyünüz bir veya iki günde krallık olamaz. Sürekli çabalarınızla karmaşık bir süreçtir. Oyuncular, kaynak inşa edip toplamaktan kırsal köylerini bir mega şehir gibi en gelişmiş köylerden birine dönüştürmeye kadar birçok yolu düşünmek zorundadır. Elbette köylerden şehirlere ve nihayet büyük şehirlere kadar her şeyin kademeli olarak hazırlanması gerekiyor. Köyünüzü geliştirmenin ve büyütmenin en iyi yollarını bulun!

Kaynakları artırın Kaynak tasarrufu sağlayan inşaat stratejisi

Oyuncular, Forge of Empires'da zorlukları inşa ederken ve tamamlarken benzersiz stratejiler geliştirmelidir. Bina kaynaklarınızı israf etmemek için, onları en iyi nasıl kullanacağınızı düşünmeniz gerekir. Evinizi inşa etmeyi kolaylaştırmak için kıt kaynakları kullanmak akıllıca olacaktır. Sadece bu da değil, oyuncuların arazi alanından en iyi şekilde yararlanmaları ve evlerin konumlarını birbirine göre ayarlamaları gerekiyor.

Farklı bina stillerinize göre kaleler seçin

Bu oyun, evinizi veya kalenizi inşa etmenin birçok farklı yolunu sunar. Ancak krallığınızı daha fazla senkronizasyon için geliştirmek üzere bunlardan birini seçebilirsiniz. Forge of Empires'da kendi tarzınıza sahip olmalısınız veya kendi benzersiz evlerinizi tasarlamalısınız. Yaşadığınız döneme bağlı olarak evler veya kaleler için farklı benzersiz stiller yaratın. Ancak o zaman gerçekten tanınacak ve daha fazla insanı yaşaması için çekebileceksiniz.

Krallıkları için PVP savaşında korkunç rekabet

Bunun her zamanki inşaat strateji oyununuz olduğunu düşünmeyin. Sanıldığının aksine hiç sıkıcı değil ama henüz keşfetmediğiniz birçok ilginç şey var. Bunlardan biri PvP arenasında canlı savaşlara katılmak. Burada oyuncular, uzaylıların kontrolünü ele geçirmek ve krallıklarını ele geçirmek için sayısız şiddetli savaşa katılma fırsatına sahip olacak. Dünyayı ele geçirmek için mümkün olan en kısa sürede bölgenizi genişletin, bu strateji oyununda her görevi tamamlayın.

Harika ödüller sunan gerçek zamanlı etkinlikler

Oyuncuların dünyanın her yerinden oyuncularla mal alışverişi yapmak için birçok koşula sahip olması harika. Bu, sınırlı miktarlarda en iyi öğelere sahip olma şansınız. Sadece bu da değil, Forge of Empires APK ayrıca Noel veya Cadılar Bayramı gibi değerli deneyimler edinebileceğiniz birçok gerçek zamanlı etkinlik sunar... Kazanmak için bu benzersiz etkinliklere katılın Parçalar, benzersiz ödüller ve harika ödüller kazanın.

İndir Forge of Empires [185.80 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş