Seçim Oyunu 2 Hileli APK 1.4.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Seçim Oyunu 2 APK Para Hilesi İle Birlikte Oyundaki Rakiplerinle Mücadele Etmeye Hazır Mısın? Seçim Oyunu 2 APK Hileli Özellikleri İle Eğlenceli Deneyimi Tecrübe Et!

Seçim Oyunu 2  Hileli APK 1.4.0

Genel bakış Seçim Oyunu 2

İsim Seçim Oyunu 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.0
Boyut 64.17 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Yeti Game Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki net.yetigames.secimoyunu2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Seçim Oyunu 2 Hileli APK Nedir?

Parti lideri olarak başkanlığa adaylığınızı koymaya hazır mısınız? Seçim Oyunu 2 APK - Para Hilesi Android Oyun platformlarında eğlenceli bir rekabeti hileli özellikleri ile birlikte sunuyor.

Seçim Oyunu 2 Hileli oyunu içerisinde sınırsız para özelliklerini kullanabilirsiniz. Kendi partinizi kurabilir, seçmenlerden oy toplamak için miting düzenleyebilirsiniz. Mitingin düzenleneceği şehre giderken trafik içerisinde otobüs sürebilirsiniz.

Advertisement

“Yeti Game Studio” tarafından geliştirilen oyunda, makam odanızı ve parti binanızı tasarlayabilir, geliştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Gerçek parti liderlerini seçebilir, kendi liderinizi oluşturabilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK Android Oyun platformlarında eğlenceli ve rekabet dolu içeriği ile dikkatleri üzerine topladı! Seçim Oyunu 2 Para Hilesi APK oyununu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK Hileli oyunu içerisinde stratejinizi geliştirebilir, mecliste konuşma yapabilir, rakiplerinizle kıran kırana bir mücadeleye girebilirsiniz.

İndir Seçim Oyunu 2 [64.17 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş