Seçim Oyunu 2 Hile APK 1.3.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Seçim Oyunu 2 APK Para Hilesi İle Birlikte Oyundaki Rakiplerinle Mücadele Etmeye Hazır Mısın? Seçim Oyunu 2 APK Hile Özellikleri İle Eğlenceli Deneyimi Tecrübe Et!

Seçim Oyunu 2  Hile APK 1.3.2

Genel bakış Seçim Oyunu 2

İsim Seçim Oyunu 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.2
Boyut 64.03 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Yeti Game Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki net.yetigames.secimoyunu2
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Seçim Oyunu 2 Hile APK Nedir?

Parti lideri olarak başkanlığa adaylığınızı koymaya hazır mısınız? Seçim Oyunu 2 APK - Para Hilesi Android Oyun platformlarında eğlenceli bir rekabeti hile özellikleri ile birlikte sunuyor.

Seçim Oyunu 2 Hile oyunu içerisinde sınırsız para özelliklerini kullanabilirsiniz. Kendi partinizi kurabilir, seçmenlerden oy toplamak için miting düzenleyebilirsiniz. Mitingin düzenleneceği şehre giderken trafik içerisinde otobüs sürebilirsiniz.

“Yeti Game Studio” tarafından geliştirilen oyunda, makam odanızı ve parti binanızı tasarlayabilir, geliştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Gerçek parti liderlerini seçebilir, kendi liderinizi oluşturabilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK Android Oyun platformlarında eğlenceli ve rekabet dolu içeriği ile dikkatleri üzerine topladı! Seçim Oyunu 2 Para Hilesi APK oyununu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Seçim Oyunu 2 APK Hile oyunu içerisinde stratejinizi geliştirebilir, mecliste konuşma yapabilir, rakiplerinizle kıran kırana bir mücadeleye girebilirsiniz.

İndir Seçim Oyunu 2 [64.03 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş