Score Hero 2023 APK Hileli 2.81 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Score Hero 2023 APK, First Touch Games Ltd. tarafından sağlanan futbol uygulamasıdır. Android için Score Hero 2023 APK Tam Enerji ve Para Ücretsiz Son Sürümü İndirin

Score Hero 2023 APK Hileli 2.81

Genel bakış Score Hero 2023

İsim Score Hero 2023
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 2.81
Boyut 202.40 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Score Hero 2023 APK hakkında

Score Hero 2023, oyuncuların etkileyici paslarla bölümü tamamlamaya çalışacakları, strateji unsurlarına odaklanan bir futbol oyunudur. Her oyuncunun pozisyonunu gözlemledikten sonra topun yörüngesine kendiniz karar vereceksiniz. Ayrıca inanılmaz paslar ve goller yaşayacaksınız.

Muhteşem futbol maçlarına katılın

Score Hero 2023 oyuncuları, birçok katılımcının olduğu bir stadyum gördüklerinde heyecan verici bir top oyununa katılacaklar. Ayrıca sahada yaptığınız her değişikliği ve önemli anları gazetede rapor eden birileri her zaman vardır. Elbette herkes parlak nokta olmak ve takımına zafer getirmek ister. İşte bunu yapma şansın.

Bu oyun, diğer futbol oyunlarından tamamen farklı bazı oynanış mekaniklerine sahiptir. Bu oyunda karakterleri geleneksel iki elinizle kontrol etmeyeceksiniz, sadece harika top hatları oluşturmaya odaklanacaksınız. Yani katıldığınız her maç rakibinize karşı gol atmanızı sağlıyor. Bu nedenle oyuncularınızın yolunu çizmeniz ve bölümü en iyi şekilde tamamlamanız gerekecek.

Yolunuzu tanımlayın

Oyuncular, Score'da heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacaklar! Hero 2 ve birçok farklı kitleye mükemmel şekilde uyacaktır. Başa çıkmanız gereken önceden tanımlanmış bir durumun olduğu bir maça katılacaksınız. Aynı zamanda, VIP'nin diğerlerinden daha belirgin göründüğünü ve oyuncuların topu takım arkadaşlarına veya rakibin kalesine atmak için top sürebilecekleri alanı göreceksiniz.

Advertisement

Top çizgisini çizmek çok basit olabilir, ancak birçok nedenden dolayı oyuncunun muhakeme becerisini gerektirecektir. Birinci sebep, gölge çizgisini çizdiğiniz alanda bazen sarı bir çizgi belirmesidir. Spesifik olarak, bu oyun için bir ipucu olarak kabul edilebilir. sarı çizgi boyunca çizmeniz gerekiyor; Top hemen takım arkadaşlarınıza ulaşacaktır. İkinci sebep, gerçek meydan okumanın, muhakemenizi kullanmanız gerektiğinde son dönüşte gelmesidir.

Puan vermeniz gerekiyorsa, çizim alanında önceki dönüşlerde olduğu gibi aynı sarı çizgiyi göreceksiniz. Bu nedenle, doğru bir şekilde gol atmak ve rakip tarafından bloklanmamak için atılacak topun yönünü tahmin etmeniz gerekecek. Oyunda ustalaşmak biraz zaman alacak ve zamanla en iyi şekilde nasıl çizileceğini öğreneceksiniz. Özellikle her maç size hızla adapte olacağınız tamamen yeni bir getirecektir.

Advertisement

Farklı seviyelerde popüler olmak

Skorda! Hero 2'de oyuncular birçok farklı maça katılacak ve tabii ki oynanış aynı kalacak; Zorluk sadece artacaktır. Bir karakter için gölge çizmeyi öğrendikten sonra, karakterin yıldızı olup olmadığını hemen fark etmeniz gerekir. Her harfte görünen her yıldız, gereksinimleri ne kadar iyi karşıladığınızı gösterir. Yani bir seviyeyi tamamladıktan sonra, sahip olduğunuz yıldız sayısıyla birlikte oyuncu fotoğrafınızı gazetede göreceksiniz.

Score Hero 2023 ana özellikleri

  • Harika bir futbolcunun spor kariyerini yönetin.
  • Yeni animasyonlarla geliştirilmiş grafikler.
  • Yorumlar Arlo White tarafından yapılmıştır.
  • Futbolcuyu kişiselleştirin.
  • Başlık için savaşın.
  • Başarılarınızı arkadaşlarınızla ve tüm cihazlarınızda paylaşmak için Facebook üzerinden bağlanın.
  • 90'dan fazla takımla çeşitli ulusal liglerin resmi lisansı.

Çözüm

Genel olarak, Score Hero 2 APK ile ilgili tüm ayrıntıları ele aldık. Bu Android'de harika bir futbol oyunu. Uygulama geliştiricisi, oyunu düşük kaliteli cihazların kullanıcıları için yarattı. Düşük uç cihazların çoğu kullanıcısı gecikme olmadan kolayca oynayabilir. Oyun oynarken asla sıkılmayın.

İndir Score Hero 2023 [202.40 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş