Top Eleven Hileli APK 24.21.3 (Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

Top Eleven Hileli Eklentisi İle Birlikte Avantajlı Bir Oyun Deneyimini Sizlere Sunuyor! Top Eleven APK Oyununda Rakiplerine Karşı Futbol Serüveni Yaşamaya Hazır Ol!

Top Eleven  Hileli APK 24.21.3

Genel bakış Top Eleven

İsim Top Eleven
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 24.21.3
Boyut 122.33 Mb
Hileli Sınırsız Para
Kategori Spor
Geliştirici Nordeus
Fiyat Bedava
Google Play Linki eu.nordeus.topeleven.android
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Top Eleven: Futbol Menajeri Nedir?

Futbol takımınızı kurup menajerlik yaparak online oyunculara karşı rekabete girebileceğiniz çevrimiçi bir mobil oyundur. “Nordeus” geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Futbol takımınızı oluşturmak için ünlü futbolcuları kadronuza dahil edebilirsiniz. Stadyumunuzu kurabilir, kazanç elde edebilir, Top Eleven Token Hileli ile sınırsız token kullanabilirsiniz.

Top Eleven APK Hileli size oldukça ayrıcalık sunmaktadır. Sınırsız para kullanarak istediğiniz oyuncuyu takımınıza ekleyebilir ve rakiplerinize karşı mücadelelerde avantaj sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Futbolcularınızın kişisel yeteneklerini üst düzeye çıkarmak için onlara eğitim programları uygulayabilirsiniz. İyi bir defans oyuncusu yetiştirip savunmanızı güçlendirebilir, hava toplarını kaçırmayan bir golcü oyuncuya sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde düzenlenen sezonlara katılarak başarıya giden yolda futbol takımınızı yönlendirebilirsiniz. Top Eleven Futbol Menajeri Hileli APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Top Eleven Hileli APK oyununda Lig ve Kupa mücadelelerinde takımınızı üst sıralara taşımak için hazır olun! Rakiplerinizle karşılaşmalarda takımınızın eksiklerini tespit edin ve eksiklerinizi tamamlayın!

İndir Top Eleven [122.33 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş