Fifa mobile APK Hileli 22.0.01 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Fifa Mobile 21 Ardından Büyük Geliştirmelerle Piyasaya Sürülen Fifa Mobile 22 Oyunu Seni Bekliyor! Takımını Kur Ve Mücadeleye Katıl! Rekabete Hazır Mısın?

Fifa mobile APK Hileli 22.0.01

Genel bakış Fifa mobile

İsim Fifa mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 22.0.01
Boyut 159.34 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.gp.fifamobile
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Fifa Mobile APK Nedir?

“ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilen Fifa futbol oyunları, kalite, grafik, gerçekçi yapı ve heyecan dolu görselleriyle yıllardır futbol oyunlarını seven kullanıcıların gözdesi haline geldi.

Takım, kadro ve oyuncu güncellemeleriyle birlikte sunulan mobil oyun, geliştirilmiş sesli ve görüntülü efektler ile birlikte oldukça keyifli bir oynanış deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Advertisement

Fifa Mobile 22 Ne Zaman Çıkacak diye bekleyen sabırsız oyuncular, oyunun çıkmasının ardından Fifa Mobile hileli eklentilerini araştırmaya başladı.

Fifa Mobile Twitter gibi birçok sosyal platformda tartışma konusu haline geldi. Fifa Mobil Hileleri ile birlikte oyun deneyimini tecrübe etmek istiyorsanız, sitemizden mobil oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Fifa Mobile Para Kasma hilesi ile birlikte yetenekli oyuncuları takımınıza dahil edebilir, futbol efsanelerinden oluşan bir takım kadrosu kurabilir, gerçek rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz.

Fifa Mobile oyunu içerisinde bulunan 15.000’den fazla oyuncuyu takımınıza alabilirsiniz. Gerçekçi stadyumlarda düzenlenen lig ve kupa mücadelelerinde yeteneğinizi gösterebilir, çevrimiçi oyuncularla karşılaşabilirsiniz.

İndir Fifa mobile [159.34 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş