Score Hero APK Hileli 3.22 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Score Hero 2 Hileli Aracılığı İle Oyun İçerisinde Sınırsız Para Kullanabilirsiniz! Score Hero Hilesi İle Birlikte Keyifli Oyun Deneyimine Ücretsiz Katılabilirsiniz!

Score Hero APK Hileli 3.22

Genel bakış Score Hero

İsim Score Hero
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.22
Boyut 205.65 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.story
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Score Hero APK 2022 Nedir?

“First Touch Games Ltd.” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan oyun içerisinde, bir futbolcu olarak rol alabilir, kariyer basamaklarını tırmanabilir, zorlu kararları vererek futbol hayatınıza devam edebilirsiniz.

Gerçekçi bir yapı üzerine kurulu olan Score Hero 2022 Hileli oyunu, keyifle oynayabileceğiniz uzun soluklu bir serüveni kullanıcılara sunmaktadır.

Advertisement

Score Hero APK Hileli İndir oyunu içerisinde 700’den fazla farklı seviye bulunmaktadır. Futbol yeteneğinizi geliştirdikçe bu seviyelerde ilerleyebilir, paraya ihtiyaç duyduğunuzda Score Hero APK Para Hilesi kullanabilirsiniz.

Farklı takımlara transfer olabilir, büyük kulüplerle anlaşmalar imzalayabilir, antrenman yapabilir ve futbolcu karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Android ve iOS sistemli cihazlara sunulan oyunu, Score Hero APK İndir ile sitemizden indirebilirsiniz. Score Hero Son Bölüm Dahil tüm bölümlere erişim sağlayabilirsiniz.

Score Hero APK oyunu ile birlikte takımınızı zirveye ulaştıracak bir futbol yıldızı olmak ister misiniz? Yeteneklerinizi üst seviyeye çıkartarak efsane bir futbolcu olmaya hazır mısınız?

İndir Score Hero [205.65 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş