PUBG MOBILE Hileli APK 3.2.0 (Sınırsız ölümsüzlük)

Gilberto Terry -

Pubg Mobile Hileli Kullanmak İster Misiniz? Pubg Mobile UC Hilesi İle İstediğin Kıyafeti Hemen Satın Alabilirsin! Savaşın Kaderini Değiştirmenin Zamanı Geldi!

PUBG MOBILE  Hileli APK 3.2.0

Genel bakış PUBG MOBILE

İsim PUBG MOBILE
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 3.2.0
Boyut 1.87 Gb
Hileli Sınırsız ölümsüzlük
Kategori Aksiyon
Geliştirici Level Infinite
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tencent.ig
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Pubg Mobile Nedir? 

Dünyada oldukça popüler olan, hayatta kalma mücadelesini oldukça çarpıcı bir şekilde oyunculara hissettirmek için geliştirilen mobil bir savaş oyunudur.

Playerunknown's Battlegrounds oyunu, dünyadaki oyuncu kitlesi göz önünde bulundurulduğunda, günümüzün en popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amaç hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışmaktır.

pubg mobile apk

Oyuncuların online olarak diğer oyuncular ile kıyasıya bir rekabete girmesini sağlamaktadır. Oyunun oynandığı harita zamanla küçülmektedir, dolayısıyla rakip oyuncular birbirlerine saldırı yapmak için belirli bir strateji geliştirmek zorundadır.

Oyun Hakkında

Pubg oyuncular arasındaki rekabet hissini üst düzey olarak sunmaktadır. Aksiyon temposu hiç düşmemektedir. Dünyanın herhangi bir yerinden canlı rakiplerle anlık mücadeleye girmek ya da oynanan her oyunda eşsiz bir macera yaşamak, mobil oyunu diğer oyunlardan ayıran özelliktir.

Oyun “PUBG Corporation” ve “Krafton” isimli geliştiricilerin birlikte çalışması sonucunda geliştirilmiştir. “Brendan Greene” oyunu tasarlamıştır. Bu çalışmaların sonucunda Pubg oyunu kullanıcılara sunulmuştur.

Heyecanlı oyun, oyuncuların uçaktan haritaya atlaması ile başlamaktadır. Yaşanan serbest düşüşün ardından paraşüt açarak oyuncular yere inmektedirler. Oyundaki modlara ve haritalara göre oyuncu sayısı 50 ile 100 arasında değişkenlik göstermektedir.

Oyun içerisinde olabildiğince kısa sürede boş evlerden mühimmat toplayarak kendinizi ve silahlarınızı geliştirmeniz hayati önem taşımaktadır. Bu esnada savunmasız olacağınız için tehlikeli saldırılara hedef olabilirsiniz.

pubg mobile uc hilesi

Karşınıza çıkan rakip oyuncuları ilk fırsatta öldürmeniz, sizin avantajınıza olacaktır. Çünkü kaçan bir rakip oyuncu, harita içerisindeki herhangi bir yere saklanabilir ve beklemediğiniz bir anda size ölümcül bir saldırı yapabilir.

Boş binaların içerisinde bulabileceğiniz zırh ve sağlık malzemelerini de toplamanız sizin için faydalı olacaktır. Örneğin, can puanınıza hasar aldıktan sonra, kuytu bir köşede sağlığınızı tekrar yükseltebilirsiniz.

Pubg Mobile Hileli APK kullanarak çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz.

Toplayacağınız ekipman ne kadar iyi olursa, o kadar avantajlı konuma geçebilirsiniz. Örneğin, sıcak çatışmaya girdiğiniz bir rakibinizin binaya kaçtığını görünce, arkasından atabileceğiniz bir el bombası rakip oyuncunun ciddi bir hasar almasına sebep olacaktır.

Oyun içerisinde oldukça çevik ve hızlı hareket etmelisiniz. Kararlarınızı verdikten sonra hemen uygulamalısınız. Ancak bu noktalara dikkat ederek oyun becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

pubg mobile hile apk

Pubg Mobile APK oyununda motosiklet, araba gibi çeşitli araçları kullanarak bir yere gitmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızla birlikte oyuna dahil olduysanız, Birinizin sürüş yaptığı arabada, diğer oyuncu silah kullanarak etraftaki tehlikelere saldırı yapabilmektedir.

Advertisement

Pubg oyununun kendisini eşsiz yapan özellikleri sonucunda mobil oyuncular Pubg Mobile Hileleri hakkında araştırma yapmaya başlamışlardır.

Pubg Oyun Modları

Pubg Mobile APK İndirme ile oyunu akıllı cihazınıza indirdikten sonra dahil olabileceğiniz farklı oyun modları bulunmaktadır. Son sürüm ile birlikte güncel versiyona sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu modlar nelerdir birlikte bakalım,

Klasik, 2 adet Evo alanı modu, 8 adet Arena modu, 4 adet eğlence modu, 3 adet VS All modu ve Metro Royale modu seçenekleriyle doyasıya bir hayatta kalma oyun mücadelesi sizi beklemektedir. Ortalama olarak oyunların süreleri 10 dakikadır.

Oyun Özellikleri Ve Başlarken Bilmeniz Gerekenler

Oyun FPS (Birinci Şahıs Nişancı Oyunu - First Person Shooter) oyunu olması sebebiyle, nişancılık becerilerinizi kullanmanız çok önemlidir. Becerilerinizi test etmek, kendinizi geliştirmek, kısa sürede nişan aldığınız hedefe öldürücü atışlar yapabilmek için eğitim alanında pratik yapabilirsiniz.

Ayrıca eğitim alanı içerisine girdiğinizde, temel ateş etme hassasiyet kontrolü gibi ayarlarınızı kendi oyun stilinize ve kişisel tarzınıza göre güncelleyebilirsiniz.

Oyunda ister arkadaşlarınızla, ister diğer oyuncularla tek kullanımlık ya da günlük olarak sunulan oda kartlarını kullanabilirsiniz. Bu kartlar, istediğiniz bir harita üzerinde oda kurmanızı sağlamaktadır. Böylece, takımınızla ya da bireysel olarak yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz eğlenceli mücadelelere katılabilirsiniz.

Oyun içerisinde size verilen günlük görevleri tamamlamak için mücadeleye katılabilirsiniz. Düzenlenen etkinlikler ve size verilen görevler sonucunda çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödüller ile karakterinize çeşitli kıyafet ve silah görünümü alabilirsiniz.

pubg mobile hileleri

Ayrıca oyuncular, toplamda 50 farklı kademeden oluşan “Royale Pass” isimli alandaki haftalık görevleri tamamlayarak birçok ödüle sahip olabilmektedir.

Oyunda geçerli olan Bp, Ag, Uc gibi para birimlerine sahip olarak sandıklar açabilir, birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Pubg Mobile APK Uc Hilesi ile birlikte sınırsız Uc’ye sahip olabilirsiniz.

Pubg Mobile Hileli Nasıl Yapılır diye düşünüyorsanız, oyunda bir takım hileleri kullanmak mümkündür. Bu hileler oyunculara ekstra avantaj sağlamaktadır.

Pubg Mobile Hilesi çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Bu hileler; sınırsız para hilesi, ölümsüzlük, düşmanların yerini haritada görebilme, güçlendirilmiş silah atışları, oyun ödüllerine hemen ulaşma olarak sıralanabilir.

Advertisement

Pubg Mobile Hileli Android ve iOS sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir. Pubg Mobil Hilesi Ücretsiz olarak sitemizde bulunmaktadır. Hileli avantajıyla oyunu indirebilir, oynamaya başlayabilirsiniz.

Pubg oyununa arkadaşlarınız ile giriş yaptıysanız, oyun içerisinde sesli iletişim kurmanız mümkündür. Bu özellik arkadaşlarınızla yanyana olmasanız bile, yan yana oynuyormuş gibi bir deneyim sunmaktadır.

Aynı zamanda, bir yere hareket ederken sürekli iletişim halinde olabilir, planlı ve organize hareket ederek birlikte oyun oynama keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Strateji Tavsiyeleri

Pubg oyununda rakiplerinizle silahlı mücadeleye girmek zorundasınız. Bu mücadeleleri kendi avantajınıza çevirmek için bulunduğunuz pozisyon çok önemlidir.

Örneğin, yüksek bir yerden herkesi görebilirsiniz. Fakat hareket kabiliyetiniz oldukça kısıtlı olabilir. Rakip oyuncuların mermilerinden korunmak için duvarların arkasını kullanmak iyi bir taktik olacaktır.

Oyunda olabildiğince sakin ve dikkatli hareket etmelisiniz. Kulaklık ile oyunu oynamanız, etrafta gerçekleşen olayları daha iyi analiz etmenize faydalı olacaktır.

Rakiplerinize saldırı yaparken, etraftan gelebilecek ekstra saldırılara karşı da tetikte olmanız gerekmektedir. Bu sebeple, her zaman bir adım sonrasını düşünmelisiniz.

Bir çatışmaya girdikten sonra hızlı bir şekilde mevkinizi değiştirmeniz faydanıza olacaktır. Henüz görmediğiniz, fakat sizi daha önceden gören bir düşman oyuncu bulunduğunuz yere gelmeye çalışacaktır.

pubg mobile hilesi

Oyuna başlarken uçaktan atlama esnasında, uçağın arka tarafına bakarak uçaktaki oyuncuların haritada hangi bölgeye atladıkları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu fikir size oyun stratejinizi kurmanız adına avantaj sağlayabilir. Örneğin, siz uçaktan ayrıldıktan sonra ilk harita daralmasında, diğer oyuncuların gelme olasılığının yüksek olduğu bir yerde pusu kurarak, onları vurmak oldukça başarılı bir strateji olacaktır.

Sonuç

Dünya üzerinde milyarlara ulaşan oyuncu sayısı ile Pubg Mobile oyunu, kendisini kanıtlamış bir oyundur. Çünkü 1 milyardan fazla oyuncu oyunu oynamaktadır. Her geçen gün oyuna yeni oyuncular katılmaktadır.

Oyun sürelerinin uzun olmaması, gün içinde kısa bir boşluğunuzu eğlenceli bir oyunla geçirmenize olanak tanımaktadır. Aksiyon öğelerinin hiç eksik olmadığı bu oyun, doyasıya bir hayatta kalma tecrübesi sunmaktadır.

Mobil oyunlardan hoşlanıyorsanız, canlı oyuncularla rekabete girmek istiyorsanız, ekstra avantajlardan faydalanmak isterseniz, hileli avantajları ile birlikte ​​Pubg Mobile Hileli APK oyununa hemen katılabilirsiniz!

İndir PUBG MOBILE [1.87 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş