Last Day on Earth Survival APK Hileli 1.25.0 (Survival sınırsız)

Gilberto Terry -

Last Day On Earth Survival Hileli 2022 Oyununda Kendine Güvenli Bir Yaşam Alanı Oluştur! Last Day On Earth Survival Türkçe Dil Desteği İle Birlikte Sunulmaktadır!

Last Day on Earth Survival APK Hileli 1.25.0

Genel bakış Last Day on Earth Survival

İsim Last Day on Earth Survival
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.25.0
Boyut 827.22 Mb
Hileli Survival sınırsız
Kategori Aksiyon
Geliştirici Kefir!
Fiyat Bedava
Google Play Linki zombie.survival.craft.z
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Last Day on Earth: Survival Nedir?

Last Day On Earth Survival Hileli 2021 oyunu, vahşi bir doğada tek başınıza hayatta kalma mücadelesi vererek temel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size saldıran zombileri öldürmek amacıyla oynayabileceğiniz mobil bir aksiyon oyunudur.

Kendinizi güvenli bir şekilde korumak için kendi barakanızı inşa edebilir ve inşa ettiğiniz barakanızı geliştirebilirsiniz. Doğada bulunan bitkileri toplayabilir, hayvanları avlayabilir besin oluşturmak için farklı yemek tariflerini hazırlayabilir, hileli kullanabilirsiniz.

Advertisement

Last Day On Earth Survival Hileli oyununda susuzluğunuzu gidermek için su kaynaklarını bulmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz ortam sürprizlerle doludur ve aniden gelebilecek bir saldırıya karşı kendinizi her an savunmanız gerekmektedir.

Last Day On Earth Survival Hileli 2020 oyununu tek başınıza ya da online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz, klan kurabilirsiniz. C4, havan topu gibi patlayıcı teçhizatı kuşanabilir, AK-47 gibi silahlara sahip olabilirsiniz.

“Kefir!” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Last Day On Earth Survival APK oyunu, hileli eklentisine sahiptir. Hileli eklentisi oyun içerisinde size sınırsız özellikler sunmaktadır.

İndir Last Day on Earth Survival [827.22 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş