Sniper 3D APK Hileli 4.38.3 (Sınırsız para ve elmas)

Gilberto Terry -

Sniper 3D APK Oyununda Nişancılık Yeteneğinizi Sergilemeye Hazır Mısınız? Sniper 3D APK Hileli İndir Ve Akıllı Cihazından Sınırsız Özelliklerle Oyuna Katıl!

Sniper 3D APK Hileli 4.38.3

Genel bakış Sniper 3D

İsim Sniper 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.38.3
Boyut 204.39 Mb
Hileli Sınırsız para ve elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici Fun Games For Free
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fungames.sniper3d
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Sniper 3D: Gun Shooting Games Nedir?

Farklı oyun modları ile birlikte nişancılık yeteneğinizi sergilemenize imkan tanıyan çevrimiçi ve 3 boyutlu bir FPS oyunudur. “Fun Games For Free” tarafından geliştirilen oyun, “Aksiyon Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır.

Sniper 3D Hileli APK içerisinde farklı oyun modları bulunmaktadır. Hikaye modunu oynayarak 21 farklı şehirdeki görevleri tamamlayabilir, Arena’da çok oyunculu rekabete girebilir, loncaya katılabilir, etkinlik mücadelelerinde ödül kazanabilirsiniz.

Advertisement

Sniper 3D Hileli APK oyununda 15’den fazla silah ve tüfeği kullanabilirsiniz. Kullandığınız silahlar ve tüfekleri yükselterek yeni özellikleri kullanıma açabilirsiniz.

İnternet bağlantınız olmadan da oyunu akıllı cihazınızdan oynayabilirsiniz. Sniper 3D Hileli ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Sniper 3D APK Hileli size sınırsız para ve PvP puanı avantajı sunmaktadır. Bu avantajları kullanarak nişancılık yeteneklerinizi göstermeye hazır mısınız?

İndir Sniper 3D [204.39 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş