GTA San Andreas Hileli APK 2.11.217 (Sınırsız her şey )

Gilberto Terry -

GTA San Andreas Hileleri Nelerdir, Ne İşe Yarar Öğren! GTA San Andreas Hileli Kullanarak Oyunu Kısa Sürede Bitir! Heyecanlı Oyundaki Karakterlerin Hikayesini Öğren!

GTA San Andreas  Hileli APK 2.11.217

Genel bakış GTA San Andreas

İsim GTA San Andreas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.11.217
Boyut 1.43 Gb
Hileli Sınırsız her şey
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $6,99
Google Play Linki com.rockstargames.gtasa
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

GTA San Andreas Nedir?

Grand Theft Auto San Andreas oyunu, GTA serisinin ikinci oyunudur. GTA, Türkçe dilinde “Büyük Otomobil Hırsızlığı” anlamına gelmektedir. Oyun San Andreas’ta geçmektedir.

San Andreas, Las Vegas ve San Francisco arasında bulunan Amerika’daki bir bölgedir. Oyunun konsol cihazlarında ve bilgisayarda ilgi görmesinin ardından, mobil versiyonu geliştirilmiştir.

gta san andreas hileleri

Oyunun mobil versiyonu, iOS ve Android işletim sistemine sahip bütün cihazlarda kullanıma sunulmuştur.

“Rockstar Games” tarafından geliştirilen oyun içerisinde mafya babaları, suç çeteleri, uyuşturucu kaçakçıları, gangsterler ve büyük bir suç dünyası bulunmaktadır.

GTA oyun serisinin genel bir özelliği, oyuncuya oldukça ilginç bir oyun hikayesi sunmasıdır. Bu hikaye ile oyuncu, karakteri ile bütünleşerek oyundan daha çok keyif almaktadır.

Oyuncu bu suç dünyası içerisinde yer alarak çeşitli görevleri yerine getirmek amacıyla oyunu oynamaktadır. Oyun bir açık dünyada geçmektedir ve oyuncunun karakterini kişiselleştirmesine imkan tanınmıştır.

GTA San Andreas Oyunundaki Ana Karakterler

  1. Carl Johnson

GTA San Andreas APK oyununda oyuncular maceraya Carl ile katılmaktadır. Carl Johnson isminin baş harflerinin kısaltması olan CJ lakabı ile tanınmaktadır. Sean Johnson isimli “Sweet” lakabı ile tanınan abisinin liderlik ettiği “Grove Street Families” isimli çetede, abisinin sağ kolu olarak kirli işler yapmaktadır.

gta san andreas apk

CJ’in aynı mahallede büyüdüğü Big Smoke ve Ryder’da aynı çetede bulunmaktadır. Diğer çeteler ve polis ile sürekli bir savaş halinde kendi prestijlerini yükseltmeye çalışmaktadırlar.

CJ küçük kardeşi Brian Johnson’un ölümünden sonra, kendisini suçlu ederek Liberty City’ye giderek hayatını değiştirmeye çalışsada, orda da kirli işler yapmaya devam eder.

Annesinin ölüm haberini abisinden aldıktan sonra Los Santos’a geri dönen CJ, abisine kendisini kanıtlamak ve çetenin prestijini yükseltmek için çeşitli gangsterlik faaliyetlerini organize eder.

  1. Sean Johnson
Advertisement

Grove Street Families çetesinin liderliğini yapan Sean, acımasız, sadık ve hırslı bir karakterdir. CJ ile oldukça iyi geçinen Sweet, önce kardeşi Brian’ı sonrasında annesini ardı ardına kaybettikten sonra, bu ölümlerin sorumluluğunu CJ’ye yüklemiştir.

CJ annesinin ölümü üzerine Los Santos’a döndüğü zaman, çetenin prestijini artırmak için Sweet ile birlikte hareket ederler. Diğer çetelere karşı defalarca çatışmaya girerler ve birbirlerinin arkasını kollarlar.

gta san andreas hile

Ballas isimli rakip çete ile çatışma yaşanırken Sweet ağır bir şekilde yaralanır. Polislerin olaya müdahale ettiği esnada hareket edemez ve tutuklanır. Hapishanede tedavisini tamamlar ve hapis cezasını bitirir.

Sokaklara geri döndüğü zaman aklındaki tek düşünce, diğer çetelere karşı üstünlüğü ele geçirmektir. Uyuşturucu ile uğraşan tüm çeteleri ortadan kaldırarak tüm gücü elinde tutmak için mücadele eder.

  1. Melvin Harris

GTA San Andreas Hileli APK oyununda Melvin, Big Smoke lakabı ile tanınmaktadır. Grove Street Families çetesinin önde gelen üyelerinden birisidir. Her ne kadar uyuşturucu işine girerek çetenin ekonomik gücünü artırmak istese de, Sweet’in kesin kararları karşısında çaresiz kalır. Çünkü Sweet, uyuşturucu işine karşıdır.

Big Smoke kendi arzuları ve isteği doğrultusunda Grove Street Families çetesinin arkasından işler çevirmeye başlar ve diğer çetelerle gizli ortaklıklar kurar.

gta san andreas hile apk

Bu ortaklıkların sonucunda oldukça güçlü bir mevkiye gelir. Fakat aynı zamanda kendi çetesine ihanet ettiği ortaya çıkar ve CJ tarafından öldürülür.

  1. Kendl Johnson

Sweet ve CJ’in küçük kız kardeşidir. Özgür ruhlu bir karakterdir. Sweet’in baskılarına rağmen erkek arkadaş edinmiştir. Erkek arkadaşının ismi Cesar Vialpando'dur.

  1. Cesar Vialpando

Cesar, Varrios Los Aztecas isimli çetenini lideridir ve gözü kara bir karakterdir. Kendl’ın abisi Sweet hapisteyken Carl ile tanışır ve suç dünyasında yardımlaşma içine girerek birbirlerine destek olurlar.

Advertisement
gta san andreas hile programı

CJ’ye kendi çetesinden birilerinin ona ihanet edildiğinin haberini Cesar verir. Bu sayede hem CJ’in hayatını kurtarmış olur, hem de Grove Street Families çetesine kendini kanıtlamış olur.

  1. Lance Wilson

Ryder lakabı ile tanınan Lance, CJ’in çocukluk arkadaşıdır. Big Smoke gibi çetenin önde gelen isimlerindendir. Çetenin prestiji için çok emek harcasa da, Big Smoke’un ihanetine katılarak Grove Street Families’e o da ihanet eder.

CJ’in bu ihanetleri fark etmesi üzerine kaçarak uzaklaşmaya çalışsa da, CJ tarafından yakalanır ve öldürülür.

GTA San Andreas Oyunundaki Hileler

GTA San Andreas Hileler ile birlikte oynanabilen bir mobil oyundur. GTA San Andreas Hileleri 2020 yılında oldukça popüler hale gelmiştir. Bu oyundaki hileler, oyuncuya çeşitli avantajlar sunmaktadır. GTA San Andreas Hilesi kullanan oyuncu, oyunda büyük bir avantaj kazanmaktadır.

GTA San Andreas Hileleri Araba onarımı, sınırsız can, sınırsız enerji, Jetpack gibi birçok farklı şey için kullanılabilir. GTA San Andreas Hileli Nasıl Yapılır diye soruyorsanız, bunun en kolay yolu GTA San Andreas Hileli Kod kullanmaktır.

gta san andreas hile nasıl yapılır

GTA San Andreas Hileli Kodları ile kullanıcılar, oyun içerisinde hızlı bir değişiklik yapabilmektedir. Örneğin; “HESOYAM” isimli GTA San Andreas Hileli Kodu aracılığı ile 250 bin dolar ve zırh kazanabilirsiniz.

GTA San Andreas Hileli Programı bu kodlar ile birlikte çalışmaktadır. Hangi durumda neye ihtiyacınız var ise bu kodlar aracılığı ile ihtiyacınız olan şeye sahip olabilirsiniz. Örneğin, bir çatışmaya girdiğinizde UZUMYMW ya da LXGIWYL kodları ile silah seti kullanabilirsiniz.

Son Olarak

GTA San Andreas APK Hileli oyunu, oyun severler arasında popüler hale geldikten sonra çeşitli ödüllere layık görülmüştür. 2004 ve 2005 yıllarında VGX, Teen Choice, GameSpot tarafından çeşitli ödüller almıştır.

GTA San Andreas Hileli APK oyununda suç dünyası içerisinde yer almak ister misiniz? Hırsızlık, silahlı çatışma, kaçakçılık ve daha birçok macera sizi bekliyor.

İndir GTA San Andreas [1.43 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş