Nss Hileli APK 4.29 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

NSS Hileli İle Birlikte Sınırsız Para Kullanarak Futbol Kariyerinize Başlayabilirsiniz! NSS Hileli Versiyonu İle Sitemizde Bulunmaktadır, Cihazınıza İndirebilirsiniz!

Nss  Hileli APK 4.29

Genel bakış Nss

İsim Nss
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 4.29
Boyut 83.75 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Five Aces Publishing Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.newstargames.newstarsoccer
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

New Star Futbol Nedir?

Futbolcu olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayan bir rol yapma, simülasyon ve spor oyunudur. 16 yaşında genç ve parlak bir sporcu olarak futbolculuk hayatınıza başlayabilirsiniz.

Mobil oyun “Five Aces Publishing Ltd.” tarafından geliştirilmiş ve “PEGI 12” sertifikası ile oyun severlere sunulmuştur. PEGI 12 sertifikası, 12 yaş ve üzerindeki oyuncuların zararlı etkilere maruz kalmadan oyunu oynayabileceğini ifade etmektedir.

Advertisement

NSS Yeni Sürüm oyunu içerisinde hayatınızın gidişatı, verdiğiniz kararlara göre şekillenmektedir. Hangi takımda oynayacağınız, yeni gelen teklifleri olumlu ya da olumsuz cevaplayacağınız, takımınızdaki diğer futbolcular ve antrenörlerle ilişkileriniz, spor kariyerinizin gidişatını belirleyecektir.

Günlük olarak oynayabileceğiniz NSS Futbol Oyunu içerisinde sürpriz gelişmeler sizi beklemektedir. Zirveye çıkabilir, şöhrete kavuşabilir, kariyerinizde bir çöküş dönemi yaşayabilirsiniz.

NSS Hileli APK oyununu sınırsız para eklentisi ile birlikte sitemizden Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz. Kariyerinizi yaşarken hileli kullanabilirsiniz.

NSS oyununda futbol yıldızı olarak sponsor seçebilir, kumarhaneye giderek kumar oynayabilirsiniz. Gerçek bir futbolcu olma hayatını akıllı cihazınızdan tecrübe edebilirsiniz.

İndir Nss [83.75 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş