GTA Vice City Hileli APK 1.12 (Stories Sınırsız)

Gilberto Terry -

GTA Vice City APK Oyunu İçerisinde Gangsterlik Yapmaya Başla! GTA Vice City Hileler Yardımıyla Tüm Özellikleri Sınırsız Olarak Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

GTA Vice City  Hileli APK 1.12

Genel bakış GTA Vice City

İsim GTA Vice City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.12
Boyut 10.44 Mb
Hileli Stories Sınırsız
Kategori Arcade
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $4,99
Google Play Linki com.rockstargames.gtavc
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Grand Theft Auto: Vice City Nedir?

“Rockstar Games” tarafından geliştirilen GTA - Vice City oyunu, bilgisayar oyunu olarak çıktığı zaman oyun piyasasına yeni bir heyecan getirdi. Heyecan, aksiyon ve suç öğelerini içerisinde bulunduran oyun, akıllı cihazlar için optimize edildi.

Yenilenmiş grafikler, animasyonlar, ses, görüntü ve ışık efektleri ile birlikte kullanıcılara sunulan oyun, heyecan dolu konusu ile etkileyici bir oyun tecrübesini kullanıcılara sunmaktadır.

Oyun içerisindeki temel amaç, olaylar örgüsü ile ilerleyen hikaye içerisindeki görevleri yerine getirmektir. Bu görevler esnasında araç çalabilir, polisler ile savaşabilir, silah kullanabilirsiniz.

GTA Vice City Şifreleri aracılığı ile oyun içerisindeki ekstra özellikleri elde edebilirsiniz. Sınırsız paraya sahip olabilir, tank kullanabilir, ölümsüz olabilir ve çok daha fazla özelliği kullanabilirsiniz.

GTA VC İndir APK oyununu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz. GTA Vice City Cheats kullanarak oyun heyecanını üst düzeye çıkarabilirsiniz.

GTA Vice City Hileli oyununda suçluların bulunduğu bir şehirde prestijinizi yükseltmek için mücadele edebilirsiniz. Düşmanlarınızı yok ederek oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz.

İndir GTA Vice City [10.44 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş