GTA 4 APK Hileli 1.3.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

GTA 4 Hileleri İle İstediğiniz Eşyaya Ve Araca Sahip Olabilirsiniz! GTA 4 Sistem Gereksinimleri Gibi Oyun Hakkındaki Detayları Öğrenmek İçin Yazımızı Okuyun!

GTA 4 APK Hileli 1.3.4

Genel bakış GTA 4

İsim GTA 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.4
Boyut 36 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

GTA 4 Hileli APK Nedir?

GTA 4 Hikayesi oldukça derin olan bir suç, savaş ve hileli oyunudur. Mafyalarla, çetelerle ve polislerle illegal işlerin döndüğü mobil oyun içerisinde, kendi tarafınızı savunmanız ve düşmanlara karşı mücadele etmeniz gerekmektedir.

GTA 4 For Mobile cihazlarda oynanmak için optimize edilmiştir. Hileli oyunu, “Rockstar Games” tarafından geliştirilmiştir. Android ve İOS cihazlar tarafından desteklenmektedir.

Advertisement

GTA 4 Hileli özelliklerini kullanarak istediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz. Ayrıca, hileyle istediğiniz silah setlerine ve araca sahip olabilirsiniz.

GTA 4 Türkçe Yama ile efsane hileli oyununa katılabilir ve oyun hikayesini sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe dil desteği sadece yazılarda değil konuşmalarda da kullanılmıştır. GTA 4 Online içerisinde arkadaşlarınızla oyuna katılabilirsiniz.

GTA 4 APK oyunu ile mobil cihazlarınızdan zamanınızı kaliteli ve eğlenceli bir şekilde geçireceksiniz. Oyun piyasasını kasıp kavuran mobil hileli oyununu hemen sitemizden ücretsiz bir şekilde indirin!

İndir GTA 4 [36 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş