FS 20 APK Hileli 0.0.0.83 - Google (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

FS 20 APK Oyunu İle Birlikte Kendi Mahsüllerinizi Yetiştirin Ve Tarım Makinalarını Kullanın! FS 20 İndir Ve Mobil Hileli Oyunu İçerisinde Sınırsız Kaynağa Sahip Ol!

FS 20 APK Hileli 0.0.0.83 - Google

Genel bakış FS 20

İsim FS 20
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 0.0.0.83 - Google
Boyut 721.39 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici GIANTS Software
Fiyat $6,99
Google Play Linki com.giantssoftware.fs20.google
Özellikleri +
yok
Tanımlama

FS 20 Lite APK Nedir?

Kendi tarlanız üzerinde birçok farklı mahsül yetiştirebileceğiniz bir çiftçilik simülasyonu oyunudur. 3 boyutlu grafikler ile geliştirilmiştir ve oyun içerisinde 100’ün üzerinde gerçek tarım aracı bulunmaktadır.

Arpa, mısır, şeker pancarı, buğday ve daha birçok ürünü yetiştirebileceğiniz mobil oyun içerisinde geliştirilmiş ve modern bir çiftçilik deneyimine katılabilirsiniz. Oyun içerisinde hileli kullanarak tüm özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

Kuzey Amerika’da geçen mobil oyunda Fs 20 Harita modu ile birlikte hileli yeni bölgeleri keşfedebilir ve arazinizi genişletebilirsiniz. Fs 20 Hileli Link ile birlikte hileli oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

FS 20 Yeni Güncelleme ile birlikte sunulan at binme özelliğini kullanabilirsiniz. At sürerek çiftliğinizde gezintiye çıkabilir, uzak noktalara seyahat edebilir ve yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. FS 20 APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

FS 20 Hileli oyunu “Giant Software” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Gerçekçi çiftçilik deneyimini tecrübe edebileceğiniz hileli özellikli bir gündelik oyundur.

İndir FS 20 [721.39 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş